Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Kb. másfél hónapja ismertem meg egy külföldi férfit(29) az egyetemen . A kezdetekkor abban maradtunk,hogy majd segítjük egymás nyelvtudását fejleszteni..ő segít angolból,én pedig neki magyarból.Másfél éve tanul itt , magas tudású ,nagyon céltudatos ebből a szempontból.


Tehát úgy indult,hogy tanulás lesz közösen,mert az első beszélgetésnél nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak.

A második találkozón már a külsőmet is elkezdte dicsérni ,és bókolt folyamatosan ,miközben angolul tanultunk .

Egyre többet beszéltünk messengeren,és mikor következőleg találkoztunk ,már én is éreztem,hogy vonzódom hozzá,nem közömbös számomra. Tetszik a pozitivitása,hogy ilyen céltudatos,vannak céljai a jövőre nézve és külsőleg is az a tipikus férfias , legalábbis számomra .


Az 5. találkozó alkalmával közelebb kerültünk egymáshoz,ez kb. egy hónapra rá ,hogy megismerkedtünk. Én szűz voltam,és ez volt az első....hát nem mondom,elég körülményes volt,mert úgy indult,hogy majd közösen elmegyünk bulizni, a vizsgákat megünnepelni...de addig mentek a dolgok ,hogy megtörtént.

Nehéz eset voltam/vagyok is ,mert akartam is,meg nem is.

Nincs bennem bizalom felé,a nyelv nem közös,így ez kicsit megnehezíti a megértést...de a legfőbb dolog,ami bennem motoszkál,hogy nem csak én vagyok neki.

Nem tudom,hogy most hányadán állunk...mert az együttlét elég hamar megtörtént,de nem bántam meg,így alakult. És valamennyire elhiszem,mikor azt mondja,hogy szeret,és engem akar .....mindig ezeket mondja ,ha találkozunk,de ugyanakkor én ezt nehezen hiszem el.


Ma érdekes volt a helyzet...mert este írtam neki angolul egy hosszabb szöveget,hogy tudom,hogy ez nem szép tőle,hogy mindig elutasítóan válaszolok a kérdéseire,hogy leszek-e a kedvese...de én olyan vagyok,aki nehezen fogadja be és mutatja ki az érzelmeit ... És erre csak annyit írt,hogy milyen gyönyörű vagyok és hiányzok neki..amit pedig írtam,azt nem érti...

Ez nekem rosszul esett,mert szerettem volna ezzel megértetni magam,hogy miért viselkedek néha elutasítóan,és miért vagyok számára néha "nehéz" ...

Ő pedig a szokásos bókjaival jött.....



Annyi biztos,hogy valami jót megláttam benne,hogy jólelkű ,és az foghatott meg..de ugyanakkor egy jóképű srácról van szó,aki bizonyára nem egyedül éli a mindennapjait ,és bennemvan az,hogy nem csak én vagyok neki.

Igen,tudom,ez lehet az önbizalom hiánytól,de nem tartom magam önbizalom hiányosnak,mert inkább csak olyannak,aki mindent túlgondol...és próbálok túl racionális lenni,ami nem egy jó dolog..


Mi a véleményetek? Túlgondolom?


2017. febr. 5. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt, hogy muszlim a pasi?
2017. febr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te akarnál komolyabbat tőle a dugáson kívül? Na ugye, ő sem akar.
2017. febr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

A bizalom fontos. Ha túlgondolod, ha nem.

Hasonló gondokkal küzdöttem mint te. Nálunk jó 1 év járás után jött el az a pont amikor megtanultam benne bízni.

A bizalomhoz idő kell. A párkapcsolat mindig is arról szól, hogy kockáztatsz. Mert nem ismerjük teljesen az embert és mégis meg kell előlegezni neki a bizalmat ami nem könnyű mutatvány. Azt idővel kiderül, hogy megérte vagy sem.


Vannak akik könnyebben odaadják ezt a bizalmat. Lehet mert csak naivok, vagy úgy érzik, hogy ami köztük van az a másik felet is olyan érzésekre kötelezi mint őt. Van aki nehezebben adja oda ezt a bizalmat, és azok még várnak picit. Vagy beleugranak egy kapcsolatba, és utána variálnak.


Nincs garancia a sikerre. Persze vannak helyzetek amikor előre lehet látni a dolgokat. pl. amikor egy férfi azzal nyomul, hogy "van barátnője de haldoklik a kapcsolata". De sok esetben marad a rizikó.


Nem gondolom, hogy túlgondolod. Van benned egy egészséges félelem. Ami nem árt. De eljön majd egy pont amikor el kell döntened, hogy bízol benne vagy sem. És utána imádkozni, hogy a döntésed jó legyen.

2017. febr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem levelet kellene neki írni, hanem szemtől szembe megbeszélni hànyadàn àlltok egymàssal.

Igazsàg szerint nem értem hogy adhattad oda a szüzességed egy olyan palinak akit 1 hónapja ismersz és még csak nem is bízol benne? Ez így nagyon gàz. Miért szexeltél vele ha visszautasítod azt, hogy a kedvese légy?

2017. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ekezetek nelkul irok,mert telefonrol vagyok,ezt leirom elore.


Kedves utolso valaszolo!

Erre szamitottam,hogy gaznak fogjak talalni ,hogy szuzen egy honap utan beadtam a derekam.

A lenyeg,hogy en nem talalom gaznak. Ket honap es 21 leszek ,ez idaig mindenkit visszautasitottam,mert nem ereztem semmit. Akar testi vonzalom ,akar erzelem. Most nala a testi vonzalom igen eros ,az erzelmektol pedig felek ....

Akarhogyan is alakul vele ,ami tortent,annak ugy kellett lennie,hiszen a vonzalom kolcsonos es eros ..meg most is .



A bizalommal kapcsolatban ironak koszonom szepen a valaszat !

Ez a tema egy nehez szamomra ,mikent is megy normalisan ez ....egeszseges szinten ,mivel a kornyezetemben is ,a szuleim kozott is problema volt ez . Tortent itt nagyon sok minden,koltozesek ,majdnem valas ..... es arra jottem ra egyre inkabb,hogy szerelem nem letezik....nehez hinni benne.


Tegnap amit irtam neki,arrol eloben is beszeltunk mar ,de ugy veszem eszre ,hogy mikor talalkozunk,az elejen csak arra fokuszal,hogy hogyan nezek ki ,es mennyire akar engem ...kozben en probalom neki mondani,hogy szeretnem jobban megismerni,figyeljen ram ... erre azt mondja,kerdezzek csak barmit . Es folytatja,hogy mennyire szeret .

Azutan pedig mintha erdektelenne valna,es beszelek neki,de nem figyel ram..ezt erzem . Elhiszem ,hogy faradt,mert sok a munkaja az egyetem mellett,de erdekes mindig akkor,mikor szeretnek vele beszelgetni.


Most egyelore csak ugy fogok vele talalkozni,hogy tanulunk kozosen,es nem a lakasan.

2017. febr. 5. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen állampolgár?
2017. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eszméletlen butának és szűklátókörűnek tartom az ilyen embereket ,mint Te.

Tudod te,miért.

2017. febr. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!