Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Véleményeznétek a kapcsolatomat? Sokat segíteni, főleg akik jártasabbak?!

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve leszünk együtt 2 hetente hétvégén találkozunk mert nem 1 városban élünk.

A kapcsolat elején ha szóba került, hogy együtt maradunk e, közös jövő stb. mindig bizonytalan volt, de most már ha szóba kerül mindig mondja, h igen együtt leszünk, ilyenünk lesz azt veszünk stb..

Sose voltak nagyobb vitáink, néha hisztizek, de mindig megbeszéljük, viccesen megoldjuk azokat.

Eléggé bújós vagyok, megszokta, hogy mindig én bújok, ölelem, puszit kérek időnként és ha ezt nem teszem meg akkor elkezd magától bújni, ölelgetni.

Sok a közös érdeklődés, szinte minden egyezik.

Mind a ketten 23 évesek vagyunk és egyetemisták és még azok is leszünk úgy 4 évig.

Mit gondoltok, lehet ennek a kapcsolatnak jövője ha ilyen jól kijövünk annak ellenére, hogy nem élünk még együtt?

Ti mivel szoktátok fent tartani a tüzet vagy nektek hogyan alakultak az ilyesmi kapcsolatok?

23L - előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget :) tudom, hogy ezt így nem lehet megmondani előre, de véleményeket, tippeket szívesen fogadok.



2017. febr. 1. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"lehet ennek a kapcsolatnak jövője ha ilyen jól kijövünk annak ellenére, hogy nem élünk még együtt? "


Akkor lesz jövője, amikor már annak ellenére is jól kijöttök, hogy együtt éltek. Két hetente egyszer könnyű jónak lenni.


A titok meg egyszerű, nem szabad abbahagyni a szeretést. Komolyan.

2017. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2017. febr. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!