Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ismerkedésnél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ismerkedésnél ez zavarna benneteket?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt szép fogsorom ezért megcsináltattam, Korona és porcelán héj került fel a felső 3 fogamra. Előtte mindig zavart, de most már bátran mosolygok. Nem látszik rajta semmi mű, mintha a sajátjaim lennének!

Szerintetek is felesleges ezt elmondani ismerkedéskor?

Vagy csak én nem érzem ezt hátránynak?

Mióta kész lett most kezdtem el ismét randizgatni.



2017. febr. 15. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedéskor szerintem még nem szükséges.Ha komoly ,őszinte,harmónikus kapcsolatban leszel,úgy sem lesznek egymàs előtt titkaitok.De egyébként ha elmondod a legelején,abban sincs semmi.Engem pl.ilyesmi nem zavarna.
2017. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

minek mondanad el, foleg ha nem lehet eszrevenni.

ne a fogadrol beszelj... ez mar csak ugy temanak is hulyeseg

2017. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megemlítheted, de meg is tarthatod magadnak. Igazából lényegtelen.

30/f

2017. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm, akinek mű cicije volt. Ízléses volt, nem volt felfújt lufi, nyilván sejtettem, de csak első együttlét előtt mondta el. Elmondta, kész, szépek voltak tetszettek. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell ezzel kezdeni, de nem azért, mert gáz, vagy szégyellni való, hanem, mert nem ez a legfontosabb része az ismerkedésnek. Ilyenkor magát a nőt szeretném megismerni, és nem az érdekel, hogy mit csináltatott meg magán. Később persze, jó ha elmondod, de el nem tudom képzelni, hogy számomra zavaró lenne az, hogy egy lány megcsináltatta a fogait. Ha így érzed magad boldogan, akkor jó, hogy megtetted. Így könyvelném el, és ennyi. Nem több, nem kevesebb. :)
2017. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezekről beszélni az elején. Idővel úgyis szóba kerülnek egészségügyi témák is a beszélgetések során, akkor meg lehet említeni spontán, mint egy tök természetes dolgot, de ezen rágódni tök felesleges. Amit lát, azt látja, ha valami zavarná, akkor úgyis lépne. Szerintem ne foglalkozz ezzel, lehet hogy neked ez fontos, de egy párkapcsolatra nincs befolyásoló hatással.
2017. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 15. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt külön ki kéne emelni, de rejtegetni sem kell. Ez teljesen általános, hétköznapi dolog, nem jó, nem rossz. Ha észreveszi, szóba kerül, beszélj nyugodtan róla, ha nem, akkor ne foglalkozz vele, nem kell.
2017. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!