Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ismerkedésnél mennyire...

Fiúk! Ismerkedésnél mennyire zavar benneteket ha egy lánynak kis melle van?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit. De nem ez a fő szempont :).
2014. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Ezredjére is leírom akkor, nem érdekel mekkora a melle.
2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
nem zavar! legalábbis engem, belső a fontos nem a külső :)
2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem :) 23/F
2014. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
ha szép az arca abszolút nem zavar
2014. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Mennyire kicsi? A levest ki lehetne kanalazni belőle? Mert ha nem, akkor elmegy:D
2014. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Kb semmennyire sem.
2014. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Épp egy mellben kicsi csaj kacérkodott velem ma.

Lehet fel szedem legközelebb, ha egyedül van.

2014. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
csatlakozom singularity-hoz es ezredszerre is leirom: baromira mindegy a mellmeret. az osszhatas fontosabb :)
2014. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyilván van, aki csak nagymellű nővel hajlandó kezdeni (vagy legalábbis sokáig így gondolja, de a szerelem ugye egész más téma és ott felülírhatja ezt a vágyat az érzés), na ők nem fognak veled kezdeni valószínűleg, de nekem pl kis melleim vannak és még soha nem volt emiatt hátrányom senkinél.

Minden pasi akart engem, akit én is, szóval kétlem, hogy ez a mell téma ennyire fontos lenne. Legyél tisztában magaddal, tudd, hogy mi a vonzó benned (nem is elsősorban külsőre, hanem legyél jó társaság, szórakoztató, vidám, kacér, ilyesmi, ez mindenkinek bejön).

Amúgy lehet, hogy most csak osztom itt feleslegesen az észt, és közben ha valakinek mégse kellek, az a melleim miatt van, de őszintén ez még sose merült fel bennem, mert nem ebben mérem magam és kész.

Nekem semmivel nem lenne jobb életem attól, ha nagyobb melleim lennének, úgyhogy abszolút nem érdekel. Neked is eszedbe se jusson ez, mint lehetséges probléma, mert hibája, hiányossága mindenkinek van (bár én ezt nem tartom annak), és ha mindenki abban a tudatban ismerkedne, hogy na most ez tuti zavarja a másik felet, akkor elég stresszes dolog lenne az ismerkedés... szóval sz*rd le.

22L

2014. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!