Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal nézebb szívtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal nézebb szívtelen, idiótáknak azokat a lányokat akiknek nem mindegy, hogy milyen munkája van egy férfinek?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy az a fontos, hogy ne élősködjünk másikon, hanem tudjunk önállóan élni. Vannak olyan felfuvalkodott p...ák akik azzal dicsekednek, hogy jól keresnek és van ilyen meg olyan diplomájuk és teljesíteni kell nekünk is ezt. Na most, én úgy látom emancipáció van, egyenlőek vagyunk, akkor ne akarják már a párkapcsolatokra a 18.-19.századi normákat a párkapcsolatokra erőltetni, hanem ha esetleg nincs olyan jó munkája, nem keres annyit mint ő, akkor ne csináljon ebből gondot. Ez engem azért idegesít, mert sok férfinél ez nem jelent gondot, de mivel emancipáció van így az lenne a normális, ha egy nő se nézné ezt. És most ne gyertek a evoluciós bullshitekkel és a gyerekvállalással, mert mindent meglehet oldani, ha van eszük hozzá.
2017. febr. 16. 09:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Ja azt nem írtam még, hogy az egyik itteni kérdés idegesített fel, ami kihozta ezt belőlem be is linkelem!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2017. febr. 16. 09:52
 2/52 anonim ***** válasza:
89%
Sajnalom, de mindenki jobban teszi a feszultsegek elkerulese erdekeben, ha magahoz hasonlo szinvonalu part valaszt.
2017. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy fontosabb a társadalmi státusz, mint az emberi értékek? Tudjátok csak pénzel nem lehet mindent megoldani. Sőt azok az emberek a legboldogabbak akik háttérbe szorítják az anyagi dolgokat és előtérbe az igazi értékeket.
2017. febr. 16. 10:05
 4/52 anonim ***** válasza:
73%

hát nem tudom, azért ilyen téren válogatós vagyok én is...

pl kvával nem jönnék össze...nekik meg a raktáros a kizáró ok...

kinek mi...

sokan (nem csak nők) fontosnak tartják, hogy a másik JÓL keressen, tudja fedezni a kiadásait, ne kuporogjon...

szerintem inkább a pénzhez való hozzáállás a fontos, meg ki mennyire tudja beosztani azt amennyit keres...

én programozóként minimálbérrel kezdtem, azóta már sokkal jobban keresek, de nem nézem le a raktáros minimálbérest munkást sem...azokat viszont igen akik 60e-ből vagy 200e-ből élnek, de közben sír a szájuk mindenre, közben meg 200-ért telefont vesznek, de "nincs pénzük"...


23F

2017. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
A másik, ha igazán szereti a másikat, akkor a színvonalát háttérbe szorítja és előtértbe helyezi a kettejük közti kapcsolatot.
2017. febr. 16. 10:06
 6/52 anonim ***** válasza:
61%

#2: A színvonal nem iskolai végzettség vagy munka kérdése.

Nagybácsimnak 2 diplomája van, és most vált el a 3. feleségétől. Pedig mindegyik diplomás volt, és hasonló munkakörben dolgoztak. Ez nem jelent semmit.

2017. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
#4 Vannak ilyen pénz elbaszó emberek, de általában nem ez a jellemző. Én mindig próbálom beosztani nem költekezem állandóan és szerencsére hitelre se vagyok rászorulva.
2017. febr. 16. 10:08
 8/52 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem. Mindenkinek joga van megválogatni, kivel áll össze. Az anyagi különbségek pedig (emancipáció vagy sem) sajnos nagyon sok esetben nagyon ocsmány problémákat tudnak okozni. Nem is kell elválni hozzá, elég csak egy közös nyaralást megszervezni mondjuk. Vagy a lakhatást, vagy bármi közös programot- az egyiknek igénye is és pénze is lenne rá, de esetleg nem annyi, hogy mindkettejükét finanszírozza, a másiknak meg nincs rá pénze, akkor mi van? Egyszerűbb, ha az anyagiak kiegyenlítettek, és akkor nincs ilyen probléma, összerakják, ami van, és mindketten élvezik az adott programot. De ez csak egy példa a sok közül.


És mivel emancipáció van, ezért a nő azt néz, amit szeretne. Régen nyilván fontosabb volt, hogy a férfi egymaga el tudja tartani a családot és a gyerekeket, de ma már nagyon kevés ember tudná ezt egy fizetésből (egy munkahellyel) teljesen egyedül megoldani, szükség van egymásra, a nő fizetésére is, hogy korábban elképzelhetetlen lehetőségeket közösen megvalósítsanak. És a közös megvalósításba beletartozik az, hogy igen, a nő is keres pénzt, de az is, hogy a férfinak sem szabad megelégednie a minimálbérrel, mert tudjuk nagyon jól, hogy abból éhen halni (se) lehet.


Amúgy, igen, mindent meg lehet oldani, de egyrészt, akinek van esze hozzá, az már rég megoldotta, hogy sokat keressen, másrészt meg mégis csak egyszerűbb nem minden utolsó filléred is elkölteni a hónap utolsó napjára, hanem azért jó dolog, ha van egy biztonsági sáv, ahol vészhelyzet esetén tudsz mozogni (főleg, ha valamelyikőtök megbetegszik, és egy időre kiesik a teljes fizetése- ez úgy, hogy pl a másik GYESen van és a gyerek éppen megbetegedett, nem kifejezetten szerencsés).

2017. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
77%

Nem azert, de a takarito ferfiakrol es sokszor a nokrol is mar ranezesre uvolt, hogy nem tul intelligensek, nem sok kozos lenne bennuk egy kozepvezeto diplomas novel. A raktarosok mas tema, mert olyat ismerek parat, akik pl egyetem mellett (levelezo szakon) raktarban dolgoznak, es ennek ellenere okosak, ertelmesek, felelossegteljes munka van a raktarban is rajuk bizva, nem csak pakoljak a cuccokat, de nehany munkatarsukkal is talalkoztam mar es ok is meselnek a bentiekrol es a hallottak alapjan ott sem az okos emberek az atlag :D

8 altalanost kovetelo munkak ezek, szerinted milyen emberek csinaljak tobbsegeben?

En nem varom el a kozgazdasz diplomat, alapbol az ertelmes es vallalkozo szellemu embereket kedvelem jobban, szoval ha csak atmenetileg van valami bena munkaja az illetonek, mert nem segitik a szulok penzzel, akkor nem gond, de nekem ne takaritokent kepzelje el magat 10 ev mulva is :D

2017. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

Fordítok,nincs ambíciód,el vagy a langyos kakában,nincsen célod.

Nem teszel magadért,okkal nézed-e k...nak azt a csajt aki tesz magáért.

Ez a kérdésed.

Ez van,nyeld le.

Keres magadhoz valót,de akkor ne válogass,keres magadnak alacsony szintű csajt akinek mindegy.

És igen kutyát nem érdeklik az emberi értékeid,PÉNZből élünk PÉNZ kell mindenhez,ez van.Egy nőnek igényei is vannak és ha te nem vagy partner akkor nem egymást keresitek.

Menj az instantba vagy keres egy elhízott magányos anyukát.

2017. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!