Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy apa, hogy lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy apa, hogy lehet ilyen szívtelen?

Figyelt kérdés

Egy fesztiválon ismerkedtem meg a gyermekem apjával ott lépett fel én az elsősorba álltam, majd később a buli végén leszólított akkor még nem tudtam, hogy mennyi idős egyszerűen csak kedveltem tetszett elkérte a telefonszámom majd ismerkedni kezdtünk ekkor már tudtam, hogy 16 évvel idősebb de beleszerettem és összejöttünk. Bár néhányan óva intettek tőle (mint kiderült, nem hiába...)

1 évig voltunk együtt, teherbe estem, azt mondta ő is én is tartsuk meg.

Majd amikor már ott tartottunk összeköltözünk hisz jön a baba lelépett...

Amikor pedig előkerült megmondta nem kell neki a gyerek ha kell fizet, hogy vetessem el de akkor már késő volt...

Tavaly júniusban megszületett a fiam és csak azért képes volt bejönni, a kórházba mondjam azt nem ő az apa mert ha megtudják a "köreiben" övé a kicsi az rossz fényt vez rá....

A minap, is felajánlotta, mondjam azt az embereknek nem is ő az apa...

Lassab egy éves a pici, hogy akarhatja hogy ezeket hazudjam?

Miért, viselkedik egyáltalán így?

21N



2016. ápr. 19. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
keresd meg a bíróságot, majd ők emlékeztetik apukát, hogy mik a kötelességei.
2016. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Jajj... Már megint egy kitaláció,annyira unalmas már ez a sok kamu.
2016. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
És Te hogy lehetsz ilyen buta ????? Naivitásod egy életen keresztül elkísér majd. Remélem az anyai ösztön szikrája megvan benned.
2016. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ezt miért ebbe a kategóriába raktad? o.O
2016. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen érzéketlen palik sajnos . Tudod mit nem értek, miért jár a nyakatokra állandó jelleggel egyáltalán (?) a helyedbe szóba sem állnék vele, a gyereket meg se mutatnám neki ...
2016. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez hülye. Ne hagyd, hogy befolyásoljon az agyament igényével. Mi az, hogy nem akarja, hogy megtudják, hogy gyereke van, mert az rossz fényt vetne rá?! (Lehet, hogy van is valami klinikai zizije az elmondottak alapján.

)

Az vetne rá rossz fényt, ha azt tudnák meg, hogy ilyeneket akar!

Én szétkürtölném "a köreiben", amitől annyira fél.

a jogi részt a hülyeségei nem érintik, mert ugye anyakönyvezve van a kicsinek, hogy ő az apa?

2016. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy igazi gyökér.

Jogi úton szívasd meg,fizessen csak.

Mást nem tehetsz.

2016. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira buta vagy,el kellett volna vetetned.


Na de most mar keso, kovetelj gyerektartast ettol a don juantol.

2016. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd már ,hogy azt csináljon veletek amit akar. Ez nem így megy,hogy neki hirtelen már nem kell a gyerek és semmi köze hozzá. Tessék perelni gyerektartásért, de ha annyira félti a jó hírnevét, akkor magától is fizeti fog. Azért meg külön megszívatnám ,hogy van képe olyat kérni, hogy nem ő az apa nem is tudom mit gondol az ilyen magáról...
2016. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!