Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több emberben csalódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több emberben csalódom, ez normális?

Figyelt kérdés

Vannak haverjaim, akikről tényleg azt feltételeztem, hogy rendesek, normálisak. Úgy ismertem meg őket. Erre ezredszer is kiderül, hogy megcsalják a barátnőjüket, fűvel fával pedig elvileg szeretik. Vannak akik lányokat csak szexre használnak ki, stb.

Legutóbbi kapcsolatomnak is ronda vége volt, rájöttem dolgokra. Most velem van a gond, hogy ennyire félreismerek embereket?

Meg egyébként nem csak ilyen témában csalódok, esetenként barátokban is. Olyanokban akiket szeretek. Kiben bízhat az ember egyáltalán?


2017. febr. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Legutolsó kérdésedre a válasz: Csakis önmagában. Esetleg a szüleiben.
2017. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak még rendes srácok, az én barátom is az többek között. De tény, hogy az ilyen pasikat nem a party arcok meg haverokkal sörözgetős pasik között fogod megtalálni.
2017. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok az emberi hulladék sajnos.

A két kezemen meg tudom számolni hány olyan ismerősöm van aki tényleg rendes, kedves, nem szid senkit, szorgalmas, monogám, nem gázol át a másikon, egyszóval emberséges.

Kihalt legtöbbekből a kedvesség, sajnos....

Nem csak az ellenkező nemben veszem ezt észre, hanem úgy álltalánossàgban. Engem nagyon zavar, de ez ellen semmit nem tudunk tenni.

2017. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a csalódás oka a túl sok elvárás. kevesebb elvárás, kevesebb csalódás. ez mindenkire vonatkozik még a családtagokra is.
2017. febr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!