Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakításból felépülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításból felépülni?

Figyelt kérdés

December elején lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak. Annyira megviselt,hogy 49 kilóról 42-re fogytam. Soha nem voltam dagi,inkább vékony,most azonban már nagyon nagyon sovány vagyok. Egyszerűen nincs étvágyam. Ez a szakítás alatt alakult ki.

Még most sem bírtam elfelejteni,nagyon hiányzik. Pedig már kipróbáltam mindent, minden nap bulik, flörtölés más srácokkal,akikkel alakulhatott volna valaki,de én mindenkit ellöktem magamtól. Minden srácban őt keresem,és azt látom,senki nem olyan tökéletes,mint ő.

A vizsgáimat is elrontottam,mivel ugye éppen vizsgaidőszak előtt történt a szakítás.

Valaki tudna valami tippet adni,aki már volt ilyen helyzetben,hogy mégis mit csináljak?:/

21L



2017. febr. 16. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet még nincs ideje az ismerkedésnek. Próbálj ki új dolgokat, vagy olyat amiben "lelkileg megerősödhetsz". Jógázz, menj színházba barátnővel, olvass egy jó könyvet... Ne a bulizásban keresd a megnyugvást, mert az még egy lelkileg kiegyensúlyozott embert is le tud fárasztani, főleg ha olyanokkal ismerkedsz akik csak Őt juttatják eszedbe. :))
2017. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

December elején lett vége, és 3 éves kapcsolatról van szó...

Na, nekem egy 1 éves kapcsolathoz 10 hónap kellett, mire túl tudtam tenni magam. Igaz, én kövérebb voltam, 63-ról fogytam 54 kilóra. Nem ettem, nem tudtam aludni hónapokig. Gyógyszerfüggő lettem, aztán volt idő, mikor ittam is minden nap...


Idő.... Semmit nem tudsz tenni, csak várni, míg elmúlik.

2017. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt én is megéltem 16 évesen, meg nemrég is, pedig már elmúltam 30.

Hát ez tényleg egy nehéz dolog, de annyit tudok mondani, hogy a tanulást ne hanyagold! Gondolj arra, hogy később is jöhet ilyen srác, nem ez volt az utolsó, viszont a mostani tanulmányaidon múlhat a jövőd. Tehát nem érdemes elszúrnod miatta, mert pasi még sok van a Földön, de a megélhetésed és önállóságod most tudod megalapozni. Ne szúrd el! Sok ember 30-40 éves korára azért él rossz körülmények között/válik hajléktalanná/kényszerül külföldön állást vállalni, mert vagy nem adatott meg neki, hogy megfelelő szakmát szerezzen (pl. családi körülmények), vagy nem törődött azzal, amikor még adottak voltak a lehetőségei a tanulásra.

2017. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!