Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők vagy a férfiak képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vagy a férfiak képesek könnyebben feldolgozni majd továbbállni egy szakításból?

Figyelt kérdés
Független a kapcsolat minőségétől és hosszától, melyik félre jellemző, hogy képes rövidebb időn belül továbbállni és új kapcsolatot kezdeményezni?

2016. márc. 30. 22:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Nők.
2016. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
a nők.
2016. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1# Gratulálok amiért rekord időn belül (ami kb a kérdés kiírásától számítva 10 másodperc) sikerült válaszolni. Ment a zöld.


Továbbá szeretném ha rövid indoklást is fűznétek hozzá.

2016. márc. 30. 22:06
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Sztm meg nem nem fügő ,hanem egyénfüggő.

N24

2016. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
A nők, mert ezt látni mindenhol.
2016. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy melyik fél van túl a dolgon. Szakítottam már, mert kihűlt a dolog, de könnyen nem voltam akkor sem túl rajta, meg szakítottak már velem akkor, amikor bennem még tombolt a szerelem. Mai napig sem tettem túl magam rajta, pedig nő vagyok.
2016. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
A nők. Szintén én is azt látom, hogy a nők előbb szoktak beújítani.
2016. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok, és szerintem is a nők. Eleve másképp dolgozza fel a két nem, a nők először kisírják magukat, átélik az érzelmeiket, a férfiak meg inkább elnyomják, ezért lassabban dolgozzák fel. Meg én úgy vettem észre, hogy a nőkben inkább benne van az élet megy tovább mentalitás.
2016. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
3as vagyok,én meg azt látom h ez az arány vegyes. Mármint h ki ujit be.
2016. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is a nők. És azért gondolom így, mert ilyen téren nekik könnyebb dolguk van, most minden berögzült felfogás és hülyeség nélkül.


Egy nőhöz jobban odamennek az emberek, jobban vigasztalják, mint egy férfit. Most komolyan, egy szakítás után hót depressziós férfihoz melyik nő fog odamenni nap mint nap mondjuk a munkahelyen vagy iskolában ha ő nem kezdeményez? Ezzel szemben pedig, egy nőt keresik ilyenkor is aférfiak, és a barátok is. Sokkal könnyebb úgy túljutni egy szakításon, ha emberek veszik körbe az embert, és próbálják nevettetni, kedveskedni neki. Egy férfit a barátain kívül senki nem fogja ott vidítgatni, meg nem próbálja meg felszedni amíg ő maga össze nem szedi magát és próbálkozik maga.

2016. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!