Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 5 évig tartó kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5 évig tartó kapcsolat után mennyi időre van szüksége a férfinak, hogy kilábaljon teljesen a szakításból?

Figyelt kérdés
A lány megcsalta a pasit, így a férfi hagyta ott a lányt. Szerintem még mindig sokat gondol a lányra, így kétségeim vannak, hogy vajon komolyan tudná e gondolni a pasi egy másik lánnyal?(Én vagyok a másik lány, és nem tudom komolyan vehetem e közeledését) 5 hónapja szakítottak.
2012. máj. 1. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát ez emberre válogatja,egy megcsalás az még plusban nyom a dolgon,még jobban megviseli a szakítás mintha csak egy sima szakításról van szó.én velem a barátnőm 2 hónapja szakított,de még mindig szenvedek,pedig nem csalt meg.5 hónap azért sok idő,de azért a töske biztos ott van még részéről,én ismerek olyat akinek 2-3 év kellett mire össze kapta magát és bízni tudott egy nőben,ha viszont ő közeledik feléd az jó jel,kérdés az hogy ha össsze is jöttök,akkor hogyanm fog viszonyúlni.egy próbát megér ha ő közeledik
2012. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ja és mennyi idős a pasi?
2012. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha igazán szerette azt a másik lányt, akkor ne számíts sok jóra! Az én páromat két év együttlét után csalta meg a nagy szerelme és annak ellenére, hogy ez már tíz éve volt és nagyon haragszik a lányra, mégis látom rajta, hogy bántja a mai napig érzelmileg.

Elfelejteni az ilyesmit nem lehet és attól, hogy szakítottak, a lány valószínűleg élete nagy szerelme marad. Természetesen ez nem törvényszerű, de sajnos nagy többségben így szokott lenni.

Tisztában van vele, hogy megbántották, tisztában van azzal is, hogy most haragudnia kéne, de biztos nem tud, hiszen nem ő akart kiszállni a kapcsolatból, hanem azért mentek szét, mert meg lett csalva.

A helyedben én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, főleg ha még frissek a sebek.

2012. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
még annyit mondanék hogy te is csak akkor gyere össze vele,ha komolyan gondolod és biztos szeretnéd vele a dolgot,mert ha te is esetleg ott hagyod vagy valami akkor galyra vágja az önbecsülését az tuti.szóval csak is akkor gyere össze vele ha tényle akarod őt.
2012. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ma 21:37


Persze és akkor a srác 10 évig kalitkba fog élni nem??

Kérdező én azt javaslom neked hogy ha komolyan gondolod vele és ő is téged és ezt érzed látod rajta akkor próbáld meg.


21:37-nek még annyi hogy ez ember függő is és annak a függvénye is hogy mennyire kötődött az emberhez és valóban ő volt e a nagy szerelme,és persze a srác személyíségétől is függ.ismerek olyat is aki 3 évig szenvedett,de olyat is ismerek aki 4 hónap után megtalált a még igazibb szerelmét és persze az sem mindegy hogy mennyire tudod elvarázsolni őt és elfeledtetni vele azt a lányt.szóval ez sok mindentől függ én szerintem

2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Értem... köszi a válaszokat!

28 éves amúgy. 6 éve már próbált összejönni velem, de én még akkor nagyon fiatal voltam, csak 16, így nem érdekelt. Utána jött össze ezzel a másik libával. Szerintem is szereti még. Látom rajta hogy sértett, de ugyanakkor azt is, hogy sajnálja hogy így alakult. Bár azt mondja örül, hogy most történt meg, nem akkor már amikor esetleg házasok, vagy gyerek is van. ezek szerint viszont nagyon komolyan gondolta vele...

Valószinű jobb is, ha hagyom. Eljátszottam a gondolattal, milyen lenne ha, meg hogy milyen jó lenne vele... de tapasztalatból tudom, mennyire nehéz - ha nem egyenesen lehetetlen - megszerezni egy csalódott pasi szívét...

áh, kár érte, de sajnálom is szegényt, hogy ennyire összetörték a szivét..

2012. máj. 1. 21:46
 7/21 anonim ***** válasza:

bocsi még a saját példámat mondanám.engem személy szerint eddig kétszer csaltak meg,az első megcsalás volt az igazi szerelmem akkor ezt éreztem,nekem akkor 6hónap kellett mire eltudtam kezdeni az ismerkedést más lányokkal,akkor össze is jöttem egy lánnyal akivel együtt voltam 3 évig.utánna volt egy másik lány ő vele igaz nem sokáig voltam együtt,de ő is megcsalt,ő rajta 2-3 hónap alatt túl tettem magam.ez személyiség függő és hogy ki mennyre erős lelkileg és mennyire tudja a megalázást félre tenni és a kötődés is lényeg hogy mennyire kötődött hozzá.

azért 5 év az sok idő,úgy hogy szerintem kell neki még idő,de ha gondolod kérdezz rá és beszéld meg vele,szerintem ez lenne a legtsiztább dolog.

2012. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ma 21:46


szerintem meg ne hagyd,főleg azért ne mert már próbálkozott nálad!én nem hagynám!

beszéljél vele erről a dologról,bár nem tudom milyen köztetek a viszony.

mivel előbb próbálkozott nálad mint a csajnál,ezért úgy gondolom hogy te esélyesebb vagy,mivel valószínű már akkor is jobban tetszettél neki,szerintem esélyes a dolog most hogy ezeket leírtad.

most gondolj bele ahelyett hogy keresne mást,téged keresett meg 6 év után is..szerintem ez valamit jelent azért.legalábbis én így gondolom és így gondolnám.

2012. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi:) Na, meglátom hogy viselkedik velem ezek után. Őszintén én szeretném ezt, mert benőtt már nekem is a fejem lágya, nem vagyok már olyan kis fiatal bulizni vágyós tini mint akkor voltam. De félek is, mert volt már hasonlóval dolgom, és annak nem lett semmilyen jó vége.
2012. máj. 1. 22:01
 10/21 A kérdező kommentje:
Bár ha ismét ő kezdeményezett, akkor lehet hogy jót jelent.. mondjuk egész véletlenül hozott minket össze megint a sors, szóval emiatt megint nem tudom... nem akarok pótcselekvés lenni csupán.
2012. máj. 1. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!