Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly, akár halálos betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly, akár halálos betegséget mikor mondanátok el a kiszemelteteknek? Volt már valakinek ilyen párja/pár jelölje?

Figyelt kérdés
A kérdés 99%ban elméleti, remélem. Nos egyedülálló vagyok, 1 hónap múlva kezdődik a kivizsgálás, remélem,hogy semmi komoly,de ha mégis.... Egyedülűllóként igényem van a párkapcsolatra.

2017. febr. 16. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nincs bajod, remélem én is <3

Engem akkor diagnosztizáltak PCOS-el, mikor komolyra fordult a barátommal a helyzet. Gyógyíthatatlan betegség.

Teljesen okésan kezelte, szerintem akkor is így lett volna, ha csak akkor ismerkedtünk volna.

2017. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen kapcsolatom.

A lány nem tudta, hogy elmondja-e hogy rákos. Aztán amíg randizgattunk, csak rájött végre, hogy el kéne mondania. Mielőtt az első "hivatalos csók" megesett volna, részletesen elmondta, hogy tudjam, most már abban a stádiumban van, ahol biztos hogy vége, maximum 6-12 hónap, hogy ilyen-olyan állapotban lesz, és a többi maszlag, amin általában csámcsognak a filmekben is.

Nem kell attól félni, hogy mi lesz! Ha valaki szeret, így is fog! Vagy így is beléd fog! El kell felejteni azt a sületlen gondolkodást a TV-ből, hogy "dehát nem akarom terhelni", "szomorú lesz, mikor meghalok", stb!

Még a kapcsolat konkrét kezdete előtt le kell tisztázni. Ha akkor azt mondja, hogy nem, akkor nem is érdemel meg téged (jóban és ROSSZBAN -vagy mi a fene- )! Viszont ha már együtt vagytok és csak akkor mondod el, és ő mégis azt mondja, hogy így nem akarja folytatni, akkor az mindkettőtöknek sokkal rosszabb.

2017. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én készitem fel a párom, hogy a családban nöi ágon mindenki korán (30+) halt meg rákban, ami hajlama öröklödik, és jo eséllyel nekem is kialakul, csak idö kérdése.

Öt nem zavarja, velem tervez, és aZt mondja, hogy mig nincsenek eredmények, ne stresszeljünk feleslegesen... igaza van.

2017. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem még sok lesz. 3as és ha ekkora a hajlam rá akkor nem lehet megelőzni valahogy?
2017. febr. 16. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta ismerkedtek és mennyi idősek vagytok? Én elmondanám, hogy felmerült a gyanúja. Gondolom, már túlvagytok pár randin.
2017. febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5ös ebben is elméleti sajnos a kérdés....bàr teszek ellene ;)
2017. febr. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!