Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt pasimnak milyen agybaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasimnak milyen agybaja lehet?

Figyelt kérdés

Felelőtlen

Tobb tízezret elszor pedig alig van pénze.

Gond nélkül ker emberektől tízezreket, százezret es tudja h nem fizeti vissza

Mániája hogy hazudjon az embereknek

Félév alatt több kocsit tort ossze. Nem vezet normálisan

Nekem sokszor mondta h szeret, lattam is rajta. De fura volt hogy azt mondta h nélkülem nem tudna elni, megolné magát. Ehez képest o szakitott velem.

Volt vmi vita 1-2x amit o kezdett, de én lettem a hibas. Amugy sose veszekedtünk szinte.

Hu igy leírva es visszaolvasva jo hogy szakitott.

Szerintetek milyen problemaji lehetnek?


2017. febr. 15. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
M-I-N-D-E-N baja volt. Alapvetően a nevelés hiánya lehetett az oka. Érdemes visszaveetni a szüleihez a dolgokat. Nem sikerült a szocializáció. Komoly önfejlesztésre és talán pszichológusi segítségre szorul, de mindenesetre útmutatásra. :)
2017. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Bipoláris zavarra vagy borderline-ra tippelek, de aztán lehet, hogy egyik sem. Kevés az infó.
2017. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezzel te már ne is foglalkozz!Legyen az ő dolga!Szerencséd ,h magától elment!Hidd el tudom.Mert voltam hasonló helyzetben!Szinte olyan mi dha az exemről írtál volna.. Örülj,h megszabadultál!
2017. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

"Problemaji" xDDDD

Neked is van 1-2... :D


Addig csinálja amúgy ezt, amíg valaki olyantól kér kölcsön, aki eltöri a kezét, majd a lábát is, ha nem fizet időben. :)

Hidd el, egy szétzúzott térdkaláccsal nem olyan jó az élet... utána késő bánat.

2017. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Lehet szidni amúgy szegény srácot, de én ezekben az emberekben inkább látom a szánni valót, a "tévútra tévedettet". Mindenki az aktuális legjobb tudása szerint cselekszik. És ha őneki csak ennyi, akkor talán fejleszteni, segíteni kéne, mint még egyszer belerúgni.

Első voltam.

2017. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
#5: Majd még a kérdező pátyolgasson egy felelőtlen, hazudozó, másokat becsapó embert? VIcces vagy.
2017. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

#6 neem nem nem, félre értesz, nem az ő dolga. Csak úgy felhoztam, hogy általában nagy mellénnyel röhögünk ezeken az embereken, vagy küldjük őket a süllyesztőbe, mert az a könnyebb út.

A kérdezőnek itt semmi dolga, nem kell vele foglalkoznia

2017. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
De jó sok pszichológus összegyűlt itt...
2017. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az Apja elég szemét ember mindig az volt

Velem ugy az esetek 90%n nem volt olyan mint mashol de hat akkor is mivan ha nem Nővi ki. Ha az Apja nem tette volna tönkre igy az életüket biztos feleennyi leenne Max a baj

2017. febr. 15. 23:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi van ha nem növi ki? Nem fogja.

De amúgy csak azt szivatják aki hagyja. Mindenből ki lehet törni.

2017. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!