Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek meg a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek meg a szerelmetekért?

Figyelt kérdés
Pl. meddig utaznátok el azért, hogy láthassátok? Elköltöznétek a szülővarosotokból csak azért, hogy együtt érhessetek? Lemondanátok a vagyonotokról? Nemet és kort is kérnék, köszönöm. ☺

2017. febr. 17. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

ha szerelmes lennék valakibe, akkor nem jönnék össze vele, mert a szerelem tönkretenne mindent, nem tudnék logikusan gondolkodni...

szerencsére nem vagyok szerelmes...

szeretem a barátnőmet, ha nem szeretném nem lennék vele együtt...

nagyban függ, hogy milyen a kapcsolat, mik a tervek...meg persze mik az indokok...


23F

2017. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Utazásban bármeddig, ezt most viccen kívül.

Szülővárosból elköltöznék, de a jövőbeni munkám miatt az országból nem.

Mi az, hogy lemondanék a vagyonomról? Méregdrága műtétre kell neki a pénz? Minden további nélkül. Elrabolnák, és váltságdíj? Minden további nélkül. Viszont nem adnám neki oda csak úgy, hogy költse magára, mert ő is magamért szeressen, ne a vagyonért. 23/F

2017. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A vagyont olyan kontextusban értettem, hogy a szüleiteknek nem tetszene a hölgy/úr. Egyszerűen a szülők balhéznának a kapcsolatotok miatt és cserébe kitagadnának a családból, természetesen pénzbelileg is. 😉
2017. febr. 17. 09:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezek értelmetlen kérdések, illetve nem egy jó kapcsolatban lévő szerelmi párról szól.


Bármit, minek értelme van. Bármit, mit megkéne tennem érte.

Addig utaznék ameddig kell, ha utazás végfeltételei olyanok. Akár 70 évet is utaznék hozzá.

Otthon mellette van, így akárhonnan, akárhiva elköltőznék.

Ha leggazdagabb ember lennék, is minden földi javamról lemondanék szerelmemért( e kérdés megmutatja, nem ismered igazán szerelmet).


20F


Semmi sem számít, csak vele lehessek., szerethessem.., végtelenül és örökké...

2017. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatba nem mennék bele, max. a 35 km. Csak a szerelemért nem költöznék el, csak olyan helyre ahol életvitelemet (életszínvonalamat) folytatni tudom, és a hely is tetszik. Vagyonról butaság lenne lemondani (persze kérdés kinek mennyi az a "vagyon"), ennyit egyetlen szerelem sem ér, én legalábbis ilyennel még nem találkoztam...
2017. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mintha nem tudnám, mit jelent a szerelem, csak érdekelt mások nézete is. Bármit megtennék érte. Az utóbbi napokban már azon is gondolkodtam, hogy csak azért mondok le a legnagyobb álmomról, hogy neki lehessen egy normális munkája ott, ahol mindezidáig tervezte leélni az életét. Lemondanék mindenről, amit eddig terveztem, mert szeretem. Valószínűleg hülyén hangzik, de egy nap után képes lennék lemondani a 12 éve megtervezett jövőmről.
2017. febr. 17. 09:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyok együtt a férjemmel és 3 éve vagyunk házasok.


Az elején, a szülők minden módon gátat akartak szabni a kapcsolatunknak. (Ő szegényebb családból származik, ami a szülőknek nem tetszett.)


Én foglalkozásomat tekintve mérnök vagyok, ő szakmunkás, ez sem tetszett nekik.


Az elején, így távkapcsolatra kényszerültünk, hiszen egyetemre mentem/koliban laktam. Csak hétvégente találkoztunk, vagy feljött hozzám a koliba.


Ez 3 évig ment.


Édesapám volt, hogy hetekig nem szólt hozzám miatta. Csak a külsőségek alapján ítélték el.


Majd 3 év után, eléjük álltunk, megbeszéltük, hogy összeköltözünk a szülők (az enyémek) városában, vettünk egy kis lakást, (persze mindent, lepapírozva) és összeköltöztünk. Nem tetszett nekik, de beletörődtek.


Ahogy jobban megismerték, rájöttek, hogy tévedtek vele kapcsolatban.


Ma már, ugye házasok vagyunk. Édesapámmal már jó haverok és a szülők is jól kijönnek, anyósommal és apósommal is rendben vannak a dolgok.


De, sok mindenen keresztül kellett mennünk, de nekünk megérte, most a gyerekvállaláson és házvételen gondolkodunk.

2017. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem költöznék se külföldre se egy óránál messzebb távolságra, mert úgy nem tudnám tartani a kapcsolatot a gyerekemmel.
2017. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát én megmondtam a szüleimnek, hogy a barátnőmmel nekik egy dolguk van, elfogadni. Hülye nem vagyok, olyan nő amúgy se lenne, aki kiverné a biztosítékot, szóval ez a kitagadósdi ez nem játszana.

Elméletben meg fogalmam sincs, ha mégis. Ez elég nehéz kérdés.

2017. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eleve nem ismerkedem/ismerkedtem olyannal, aki nincs elérhető távolságban, így a "mennyit utaznék" úgymond értelmét veszti, mert esélyem sincs szerelmesnek lenni olyanba, aki az ország túlsó felén van. Egyébként ha arról lenne szó (hipotetikus esetben), akkor akármeddig elutaznék hozzá, amíg az anyagiakat bírom fedezni. Azért heti 2x kirepülni New Yorkba (meg vissza) nagyon menő lenne, de nem tudnám fizetni, akármennyire is szeretném.


A szülővárosomból már eleve elköltöztem Budapestre, de jelenleg nem sok minden tart ide, szóval ha ő menne, akkor én szó nélkül mennék utána. Talán más lenne a helyzet, ha mindenkim itt élne és jól befutott karrierem lenne, de sajnos nem így van, szóval bármennyire is szeretem a várost, ha mondjuk úgy dönt, elfogadja azt a máltai álláslehetőséget, szívesen megyek vele :D


Nincs vagyonom. Ha lenne, azt nyilván saját erőből szereztem volna meg (minthogy a szüleim anyagilag sosem voltak igazán a toppon), szóval nem lenne szükség rá, hogy lemondjak róla. De ha arról lenne szó, hogy a szüleim kőgazdagok, és kitagadnak, ha vele jövök össze, akkor persze, az örökségem nem lehet fontosabb a szerelmemnél.


24/N

2017. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!