Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolat hogy jön létre?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok meg a másikról, hogy benne lenne?

2017. febr. 17. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni.
2017. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenféle témáról beszélgettünk (intimről is), és megbeszéltük, hogy ez belefér a barátságba. De nem lett jó vége. :(
2017. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő vagy, és átlagos vagy, vagy annál is csinosabb, akkor a szingli férfi 95% hogy benne lenne, de nem szingliknél is nagy az esély, csak ott bújkálni kell, bonyodalmak, stb.

Ha férfi vagy, akkor egy nőnél nehéz tudni... persze úgy könnyű lenne ha elmondaná, vagy nagyon egyértelműen jelezné, de az ritka. Én társkeresőn tudtam meg egy nőről, de az felért egy lottó 4-es találattal.

2017. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Istenem, akkor én kifogtam egy férfit a maradék 5%-ból.. ilyen az én formám. :D N
2017. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nehéz a férfi élet :/ Azért egy-két jel jól jönne, de így sakkozgatni elég szerencsétlen dolog.
2017. febr. 17. 11:56
 6/17 A kérdező kommentje:
#2 miért nem lett jó vége?
2017. febr. 17. 12:01
 7/17 anonim ***** válasza:
#4: a papírforma szerint igen, megtaláltad a nők kedvence macsó alfát, akinek mivel a nők kedvence az átlag már nem elég, hanem a felső kategóriából váltogat arra a kb 1-2 hétre :)
2017. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni. Viszont van az a típus,aki direkt ezt keresi. Lehet csak erre képes vagy a lelki világa összeomlott és a testiségben keres vígaszt.
2017. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 10 év barátág után úgy alakult ki, hogy mindketten egy elég zűrös szakításon voltunk túl nemrégiben, átjött borozni, aztán kicsit becsípve végig azon siránkoztam, hogy nekem már nem lesz senkim, meg nem is akarok kapcsolatot, csak egy éve nem szexeltem, és lassan elkapom az első pasit, aki szembe jön.

Erre közölte, hogy egy jó barát nm hagyhatja, hogy vad idegenekkel feküdjek le, úgyhogy segít :) Úgyhogy azóta néha segítünk egymáson, ha úgy tartja kedvünk.

2017. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy sraccal volt ilyen, es mi elore oszinten megbeszeltuk, h ez "csak" baratsag extrakkal. Jol mukodott. Azota eltelt 6 ev, az "extrak" mar nincsenek, de a baratsag megmaradt. Tovabbra is nagyon kedvelem ot, mint baratot es orulok neki, h megismertem anno. A lenyeg, h oszinten es nyilt lapokkal jatszottunk mind a ketten.
2017. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!