Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regen, tobb evtizeddel ezelott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regen, tobb evtizeddel ezelott is ilyen sok "baratsag extrakkal", vagy csak szexrol szolo kapcsolat volt, vagy ez ujkeletu dolog?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem újkeletű, régebben nagyon kevés szexbarátság volt, és azok jórésze is érdekből. Ma már nyitottabbak rá az emberek egy kicsit.
2016. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem volt fogamzásgátló.

Szerinted!?


Ez a szexkapcsolatos marhaság azóta alakult ki, hogy már fel se merül sok emberben, hogy a dugásból gyerek is lehet.

Régen megválogatták az emberek, kivel csinálnak gyereket, nem dugtak mindenkivel, csak mert megkívánták. Nem volt szex kapcsolat.

Szerető volt meg házasság, meg bordélyház.


Ma már van tabletta, gumi, spirál, kúpok, stb. Ha nem akarják, a szexnek nincs következménye, kevésbé válogatják meg az emberek, kivel dugnak.

2016. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi változott, hogy ma már nem titok
2016. okt. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több, mint 15 éve éltem ilyenben, többnyire azért mert nem tudtuk eldönteni, h. akarunk-e együtt járni/ élni.

Csak kb. 10 éve tudom, h. ennek neve is van :)

2017. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, de talán kevesebb, mert a férfi és nő még jobban egymásra volt utalva, így inkább komolyabb volt a divatos.
2017. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!