Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az ilyen játszmákat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az ilyen játszmákat. Azért mondta, hogy féltékennyé tegyen?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori. a lényeg, hogy a pasival már egy ideje kavartunk, de neki barátnője volt. azzal végül szakított, de nem tudja, hogy jól tette-e, még mindig tépelődik és el is tűnt, mondván idő kell neki, hogy objektíven lássa a dolgokat, ezért nem keresett. mondtam neki, hogy ez érthető és én nem is a kezét kérem, nem akarom, hogy valami komoly új kapcsolatba ugorjon velem. csak kérdés meddig lehet ezt játszani, mert én se várok örökké, nyáron dolgozni fogok, új embereket ismerek meg, lehet jön valaki más.


ezután azt mondta, hogy lehet ő meg elhívja randira az egyik csajt akivel egy csoprotba jár nyelvtanfolyamra.

most ezt minek kellett? tök rosszul esett. létezik, ha valaki ennyire tépelődik és szenved, hogy hónapokig nem tud két nő közül választani, akkor még azzal is bonyolítja a dolgot, hogy valaki tök mással kezd randizni? vagy azért mondta, hogy féltékeny legyek?


2010. máj. 8. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak vissza akart vágni neked, a nyári munka, jön valaki stb. megszólalásodért. Hiába a büszkeség...


üdv

2010. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ku*vá*ra elegem van ebből a témából.
2010. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretne,és érdekelnéd,akkor most Veled járna,nem igaz?A beszólással pedig csak le akarta törni az önbizalmadat.Ennyi.
2010. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!