Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők ha valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ha valakiről ezeket hallanátok akkor meg akarnátok ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egyik ismerősötök vagy barátnőtök meséli, hogy ismer egy srácot/férfit akinek extrém magas IQ szintje van és mellette nagyon jóképű és helyes és még jó teste is van, Ő maga pedig nagyon nagyon kedves és megnyerő személyiség, éppen szingli viszont csak komoly kapcsolatai vannak egyéjszakás nála szóba sem jöhet. Elég nehéz meghódítani, még csak két lánynak sikerült.

Ti kíváncsiak lennétek erre a személyre és meg akarnátok azért ismerni?


2017. febr. 18. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De te egy szinte tökéletes pali karakterét írtad le, mindegy, hogy maga valóban a "tökéletes" szó nem lett megnevezve ,- ezt csak mi kötöttük hozzá, mivel rá illik summázva.
2017. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha ezt ez a férfi írja magáról, akkor kicsit narcisztikus lehet. Nem azért, mert nem lehet valaki magas IQ-jú vagy jó külsejű, de aki elvárja, hogy lányok "meghódítsák" (vagy akárki meghódítsa) és a csodálatos személyisége hatását akarja tesztelni Gyakorin, az eléggé erre utal.


Másrészt, a magas IQ önmagában semmit sem ér, ha semmit se kezdesz vele. Sokkal jobban érdekel, hogy valakinek milyen érdeklődései, ambíciói, víziói vannak, mint hogy milyen képességekkel született. Persze, jó ha valaki értelmes, de egyébként a magas IQ se garantálja, hogy mindenhez érts vagy érett véleményed legyen a dolgokról.


Egyébként én jobban szeretek emberekkel megismerkedni, és nem úgy, hogy valaki közvetetten reklámozza nekem, hogy hűűű ennek a csávónak milyen magas IQ-ja van, hanem spontán elkezdünk beszélgetni például, és megismerem a hibáit meg a személyiségét, és egyből tisztában leszek vele, hogy kedvelem-e vagy sem. Elvégre a kapcsolat szeretetről, partnerségről és kompromisszumokról szól, nem arról, hogy beszélnek nekem valaki jó tulajdonságairól, én meg meghódíthatom.

2017. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szociális érzék, stílus, humor, jellemesség, egészséges psziché, egy hullámhossz, lazaság, kreatív intelligencia is számít, de előttem leírta a lényeget a hozzászóló.
2017. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Dehogy akarnak...:)

Magas intelligencia eléggé hátrányos helyzet. Ha azzal rendelkezel, akkor elvárod hogy a partnered is az legyen. Minél magasabb, annál kevesebb emberrel passzolsz.

Mi ebben a jó párkeresés terén?

2017. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az exemről van szó?

Ugyanez és én voltam a második, nem véletlenül nem lettem egyben az utolsó is. Röviden tömören: egy társfüggő pióca volt.

Szóval önmagában ez a leírás semmit nem jelent. Ha találkoznánk barátokon keresztül akkor nem lennék előítéletes, semmit nem jelent az az egy rossz tapasztalat, de ennyi alapján nem keltené fel az érdeklődésem sem és nem vadásznék a találkozásra.

2017. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem. a barátnőim is felnőttek, már kinőttünk a mesékből
2017. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha tetszenének az olyan csajok,mint én, mediterrán típus és senkim se lenne,adnék egy esélyt az ismerkedésre.
2017. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az, hogy milyen ember. Ez mind pozitív amit leírtál, de hanyagolható is. Nem kell extrém magasnak lenni az IQ nak, de legyen intelligens. Nem kell nagyon jóképű, de ne legyen ronda. Nem kell szuper jó test csak ne legyen nagyon gebe vagy nagyon kövér. Szóval ez mind szép és jó, de a lényeg, hogy milyen ember. És én nem fogok meghódítani senkit, sorba állni valami bomba pasinál, hogy vegyen észre. Ha érdeklem, legyen férfi és hódítson meg ő. Ha nem, akkor meg úgyis tárgytalan a dolog.
2017. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy elsőre tökéletesnek tűnik, de nekem nem érné meg a fáradozást, hogy a "meghódításával" szórakozzak.
2017. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez így nekem kevés. Alapból a jóképűség szubjektív. Nekem inkább az kell, hogy valamivel megfogjon.

A magas IQ nem sokat jelent, ha mellette semmi közös érdeklődésünk nincs és ha nem hasonló a világképünk.

2017. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!