Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mutatjátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatjátok be az új párotokat?

Figyelt kérdés

A barátommal kb.1 hónapja randizgatunk és olyan 3 hete alkotunk egy párt.Mindketten egyetemisták vagyunk,23 évesek.

Egy városban élünk és minden hétvégén hazajárunk,viszont még nem mutatott be a szüleinek,sőt a szülei nemis tudják,hogy együtt vagyunk.


Szerintetek mire vár ?


2017. febr. 19. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi egy eve vagyunk egyutt, egyikunk sem mutatta meg be a masikat. Majd ha eljegyzes szintu komolysagot er el a dolog, majd akkor raer (bar mi ebben egyetertunk). Addig felesleges hazacipelni minden par hetes, honapos randipartnert. Tinikorom az elso hosszabb kapcsolatomat hazavittem, de mara meg is bantam, hogy ennyire belevittem a csaladba feleslegesen, ugyhogy nalam ez ezen alapul.
2017. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, ha a szülőkkel él bármelyikőtök erre korábban kerül sor.

De külön élettel én se cipelném haza ennyi idő után a partnerem.

Nekem amúgy a férjemet több mint egy év után ismerték meg. Addigra éreztem, hogy ez már van annyira komoly, hogy bemutassam nekik.

2017. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb kapcsolatomat a szüleim szinte azonnal megismerték messze élt tőlem egy évig távkapcsolatban voltunk és mikor találkoztunk legfőképp ő jött hozzám és mindig nálunk aludt. Az utána lévő páromat is elég hamar megismerték ő még a szüleinél élt így én ha mentem hozzá találkoztam a szüleivel az én szüleim meg tudtak róla és egy családi kirándulásra elhívták őt is meg ő se volt ellenére, hogy találkozzon a szüleimmel így eljött velem. A mostani párommal nem komoly a dolog egyelőre bár lassan fél éve vagyunk "együtt" de nagyon bizonytalan lábakon áll ez a dolog minden csupa kérdés és talány. bár róla is tudnak a szüleim nem akarom őt még bemutatni a szüleimnek, majd csak akkor ha tudom, hogy érdemes lesz.
2017. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én az előző kapcsolataimban szinte azonnal megismertem a pasi családját: egy kivételével azt mondom, hogy abszolút kár volt. Az a meglátásom, hogy legyenek egyébként akármilyen toleránsak, kedvesek a kapott családtagok, ahogy kiderül számukra, hogy az adott kapcsolat már túlmegy a laza randizgatáson, és esetleg tartósan is el kéne viselni a meny-, illetve vőjelölt más életvitelét, már megy az ellenhadjárat. Ezen tapasztalataim alapján úgy gondoltam, hogy a mostani páromnál teljesen kihagyjuk a történetből a szülőket-, az én oldalamról is!- de aztán végiggondoltam, hogy egy idő után ez már nem kivetelezhető... Megbeszéltük párommal, hogy majd egyszer teljesen spontán megismerjük a másik családját adminisztratív jelleggel, hogy mégis tudják kihez mászkál a gyerek, de ennyi. Sok közös programot nem tervezünk így :D Teszem hozzá, mindkettőnknek elég érdekes családja van.


22/N

2017. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!