Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogyan mutatjátok ki ha szeretitek a párotokat és hogyan ha nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem cselekedetekben hogyan mutatjátok ki ha mondjuk szeretitek és hogy ha nem?Ha mondjuk leakartok valakit rázni akkor mit tesztek?
2012. febr. 8. 17:55
 2/10 anonim ***** válasza:

érdeklődök iránta, várom h hívjon és én is keresem, bújok hozzá, megdicsérem, hirtelen felindulásból a nyakába ugrok(megölelem), ha csókol visszacsókolok, ha fáradt és odabújik simogatom, elmondok neki olyanokat, amiket senkinek.

Volt egy barátom akit nem szerettem igazán, nem vonzott annyira a közelsége, de kezdeményeztem ölelést, csókot, sok dolgot nem meséltem el neki, nem adtam egészen magam

Ha nálatok az a probléma h MÁR lehet h nem szeret, akkor könnyű észrevenni a változásokat.

2012. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy értem NEm kezdeményeztem ölelést
2012. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha nálatok az a probléma h MÁR lehet h nem szeret, akkor könnyű észrevenni a változásokat.


igen lehet az a probléma..mik azok a változások?mert sokszor nem tudom hogy azért ilyen mert gond terhelt vagy pedig azért mert sok gondja van,vagy pedig nem szeret...

2012. febr. 8. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
mennyire őszinte a viszonyotok? mi mindent megbeszélünk, így vagy feltűnne h a másik már nem oszt meg dolgokat, vagy pedig elmondanánk h baj van.Ezutóbbi a valószínű. Nem tudsz leülni vele és nagyon kedvesen megkérdezni, h a kapcsolatotokkal van-e baja. Elvileg működnie kell ilyenszintű párbeszédnek. Mi nagyon nem tudunk tanácsot adni, csak ő tudja h mi van. Kérdezd meg de ne támadóan, érdeklődően, kedvesen
2012. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátom már kb. fél éve nem akar szexelni, csak nagy ritkán, így részemről ez a kapcsolat kihűlt. Találkozáskor szájrapuszi (szerinte ez igenis csók, szerintem ovodás szintű puszika), TV-nézés, pár szó beszéd. Sokszor alszunk együtt, egymásnak háttal, mert nyűg egymáshoz érni. Megbeszélni a problémákat képtelenség, akárhogy próbálkozok. Szóval én úgy mutatom ki, hogy már teljesen közömbös számomra, hogy csak úgy vagyok vele. Mikor még szerelmes voltam, akkor bújtam, égtem a vágytól, hogy hozzám érjen, megcsókoljon, felhívjon, értem jöjjön és megláthassam az arcát. Na ma már egyik se hoz lázba.
2012. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jesszus... Ha valakit nem szeretek, az nem a párom, könyörgöm.

Egyébként érintésekkel (csókok, ölelések, simogatások), dicséretekkel, apró ajándékokkal és figyelmességekkel.

Ha már nem jó azzal, aki mellettem van, akkor nem is keresem (pl. nem hívom fel telefonon), és nem igénylem a fizikai közelségét. De nálam ilyen nemigen van, ha valami már nem működik, finoman véget vetek neki.

2012. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha valakit le akarok rázni, akkor én igazi jégkirálynő vagyok...

flegma, megközelíthetetlen

Ha szeretek valakit, akkor pedig kiteszem a lelkem is

2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ok amiért vele vagyok, mert még mindig bízom benne, hogy változhat, a másik meg mert utálok szakítani, úgyhogy én is a jégkirálynő módszert választom, hogy ő hagyjon el.
2012. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyfolytában rá gondolok ha felhív hallhatóan örülök, mondom neki hogy szeretem, ha vele vagyok egyfolytában csak puszilgatnám, ölelgetném (néha túl sok vagyok), néha felhívom stb. de ezt nem lehet elmondani, ha valakibe én szerelmes vagyok, az bizony érzi elég erősen.
2012. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!