Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi az oka annak, hogyha egy közösségi oldalon egy ismeretlen férfi ismerősnek jelöl gond nélkül vissza igazoljátok, legalábbis a nagy többség?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 14:45
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Akit nem ismerek, azt nem igazolom vissza.
2017. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Hááát,hogy a nagy többség visszajelöl-e ismeretlen férfit, nem tudom, de talán nagy többségről nem beszélhetünk, csak óvatosabbak vagyunk attól, mi nők.


Én se nőt, se férfit nem jelölök vissza ha ismeretlen, de volt már olyan is,hogy rákérdeztem honnan ismer? Ezt megtehetjük visszaigazolás nélkül is és ha mégis kiderül,hogy valóban ismerős, visszaigazoljuk, ha meg csak bepróbálkozik, akkor viszlát.

2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagy többség alatt a csücsörítős, mellmutogató, lájkvadász pichákat érted? Akinek az a neve, hogy "Jelöljbe Ismizz Ciccah" vagy "Barrbykah"?


Ugyanis erősen kétlem, hogy ha nem direkt ők a célcsoport, akkor olyan sok lenne az, aki visszaigazol. :P

2017. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
második válaszoló: nagyon naiv vagy, már nem rosszból írom ne érts félre, épp, hogy nem óvatosak a nők, ezen csodálkozom, borzasztó dolgokat hallok mit művelnek, és nem félnek a mai világban idegenektől. nem véletlen a kérdésem, tényekre alapoztam, csak kiváncsivá tesz, de valószínű a jelölgetők nem válaszolnak majd...
2017. febr. 19. 15:02
 5/14 A kérdező kommentje:
valódi névvel, és sokszor kapcsolatba élők, gyerekesek teszik ezt meg...
2017. febr. 19. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha sok a közös ismerősünk, és ők is úgy hozzám közelebb álló emberek akkor visszajelölöm. Simán lehet találkoztunk csak nem ugrik be hirtelen.

De én csak ebben az egy esetben jelölök vissza bárkit.

2017. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
A hölgyezéstől egyébként is kifordul a számból a vasárnapi túrógombóc, az általánosítás meg csuklásrohamot okoz.
2017. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazolom vissza, csak ha személyesen ismerjük egymást. Még akkor is meggondolom, sőt, időnként nagytakarítást tartok az ismerőseim között, és ha nem elég közeli az ismeretség, törlöm.
2017. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Igaza van a kérdezőnek.

Még a kép, és adatok nélküli, idegeneket is, több, mint 50%ban visszaigazolják. Sőt vannak akik szüli, névnapi üdvözlőt is küldenek, vagy ismerősnek jelölik.

Persz a másik fele, akik nem igazolnak vissza, az elöttem leírt módokon reagálnak. Köztük több a fiatal csajszi, a felnőtt nők könnyebben igazolnak vissza.

Felelőtlenség? Ugyan mi bajuk lehetne ebből? Ez csak egy játék. Minden profil mögött van valaki, ha meg nem ismeri, akkor mindegy, hogy ki az. Saját névvel, képpel van-e fennt, vagy más nevét képét használja. Az idegen, idegem, és jól mutat a magas ismerős szám. Ilyenek a nők.

2017. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ne menj tovább, általánosításban, demagógiában és hülyeségben megtaláltad a párod a 9-es válaszoló személyében.
2017. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!