Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar az, ha csak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar az, ha csak ti érdeklődtök a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre, és nem is az, hogy zavar, hanem inkább rosszul esik. Mindig csak én kérdezem, hogy mit csinál, hogy van, hogy aludt, milyen napja volt, mi van az apjáékkal, mit evett, mit csinál másnap? Ilyenek. Oké, ezekre néha-néha visszakérdez, de így magától eszébe sem jut, hogy rákérdezzen, hogy velem mi van. Néha, mikor unatkozik és rám ír, akkor szokott ilyen általános hülyeségekre rákérdezni, válaszolok, majd rögtön jön a témaváltás, szóval nem is érdekelte, csak kellett a társaság.. 1,5 hónapja vagyunk együtt, most kezdtem ezt úgy igazán észrevenni és zavaró. Zavaró, mert én csak kérdezgetek, aztán válaszol rá, van, hogy egyszavasokkal, de van, hogy elkezd mesélni, aztán csak küld egy képet, hogy mit akar majd venni vagy, hogy mit látott a fészbukon..

Sajnos muszáj egész nap ezt játszani, mert, ha nem írok vagy nem vágok jópofát, akkor megy a sértődés, hogy nekem bajom van és ő sértődik be.

Most ez lehet, hogy óvodás, a tini kategóriában van a helye, de merészeltem ide írni, én 21 vagyok, ő 18.


2017. febr. 19. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, a legszebb az volt, hogy én olyan ajándékot adtam neki Valentin napra, amit kinézett magának már rég, én meg ugyan mondtam, hogy nem kérek semmit, de csak 2 nappal előtte, szóval nem is nagyon törte magát, hogy adjon nekem akármit. Azért ez sem esett túl jól.
2017. febr. 19. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még mindketten. Valószínűleg teljesen más igényeitek vannak, mások az elképzeléseitek egy párkapcsolatról, egy társról. Ülj le vele és beszéljétek meg, mi a problémád, mondd el neki, miért zavar, hogy sosem érdeklődik felőled viszont elvárja, hogy te állandóan írj neki.
2017. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Te vagy a felnőtt, az a lényeg. Imádom ezt a kis tudatalatti önsimogatást a hozzászólások elején, amikor leírják, hogy "Gyerek vagy még." Mindegy.. :)


Ha ezt megbeszéljük, akkor magától sosem fog megváltozni és csak kényszerből fog kérdezgetni, azt pedig nem akarom. A kérdés pedig nem arra irányult, amire válaszoltál.

2017. febr. 19. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Típus függő, és gondolom a kor. Lehet nem tudja még mit kérdezzen, gondolom nem 600 kapcsolat van a háta mögött,így az az egyszerűbb, ha magáról beszél. talán úgy gondolja, hogy te is beszélhetsz magadról anélkül, hogy folyton azt kérdezgetné mit ettél, hol jártál,milyen napod volt. Légy türelmes,beszélj te is magadtól arról mi történt veled, és ne várd, hogy folyton kérdéseket tegyen fel.Sztem. Nem feltétlen azt jelenti hogy nem érdekled. Ha meg azt mondod, hogy nem szeretnél semmi különöset Valentin napra, én meg sem lepődnék a helyedben, ha egy pasi nem is vesz nekem semmit. De ha szeretnél ajándéko kapni, akkor légyszi ne mondd azt hogy nincs semmi vágyad .
2017. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha ezt megbeszéljük, akkor magától sosem fog megváltozni és csak kényszerből fog kérdezgetni, azt pedig nem akarom."


Álomvilágban élsz. Egy jó kapcsolat legfontosabb alapeleme a megfelelő kommunikáció. Őszinte, bizalmas. Olyan nincs, hogy összejössz valakivel, aki teljesen tökéletes, mindent úgy csinál, ahogy neked jó, nem kell elmondanod neki az igényeidet és soha semmi kapcsán sem kell jelezned, hogy neked ez így nem jó. Fejlődni viszont lehet egymás mellett, alkalmazkodni és kompromisszumot kötni kell megtanulni, főleg ilyen fiatalon, amikor az embernek még nyilván nem volt sok tapasztalata a komoly kapcsolatok terén.


Nem akartalak megsérteni azzal, hogy gyerekek vagytok, de a válaszomra adott reakciódból is látszik, hogy így van. Rettenetesen gyerekesen, éretlenül viselkedtek. Nem kapsz elég figyelmet a párodtól, amire szerinted az a megoldás, hogy egy anonim oldalon hisztizel és azt várod, hogy ő majd gondolatolvasóként kitalálja, mi a problémád és hirtelen megváltozik.

2017. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha ezt megbeszéljük, akkor magától sosem fog megváltozni és csak kényszerből fog kérdezgetni, azt pedig nem akarom."


Hogy mi van?? Én ekkora hülyeséget még nem hallottam. Ez nagyon buta logika, már ne haragudj.

Gondold már végig...


Nem, ha nem akar változtatni, akkor hidd el, hogy járathatod a szádat neki akármeddig, nem fog változtatni. Ennyi. Szóval nyisd csak ki a szádat, ha zavar valami, ugyanis nem fog SOHA, semmi megoldódni, amiről nem kommunikálsz, és bizony ebben ilyenkor te is legalább annyira hibás vagy, mint a másik.

Senki sem gondolatolvasó, és 1.)ezt nem is várhatod el, másrészt 2.) ha valamiről te nem adod jelét, hogy téged zavar, akkor ő joggal fogja tovább csinálni, lévén hogy finga sincs mi kínod van 8 és talán akkro meg si rdemled.)

25N

2017. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!