Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak zavar titetek 5 kiló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavar titetek 5 kiló súlyfelesleg egy nőn, vagy atóll kívánjátok még, érdeklődtök íránta?

Figyelt kérdés
167cm 58kg vagyok most!

2012. okt. 14. 17:50
1 2
 1/13 mészáros87 válasza:
100%
Van aki a vékonyakat szereti,van aki a dundibbakat.De 58 kg-al nem nevezném sulyfeleslegnek,a plusz 5 kg-t.
2012. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
167 cm-hez 57 kg a normalis, hol van itt 5 kilo sulyfelesleg?
2012. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
bár nőnemű vagyok de én nem látom a problémádat, a magasságodhoz teljesen normális a súlyod. én 2cm-el vagyok alacsonyabb nálad ugyanezzel a súllyal de még nem vettem észre azt az 5 kiló felesleget.
2012. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
74kilónál lenne rajtad 5kiló súlyfelesleg .Te inkább ronda vagy hogy nem kívánnak meg a férfik.Nem azért kívánja a nőt a férfi hogy hány kg hanem hogy milyen izgatóan néz ki vagy szép az arca .
2012. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem visszataszító, ha jól áll az adott nőn.


A nők viszont sokkal válogatósabbak a pasik terén. (legyen jóképű, magas, izmos, humoros, őszinte)

2012. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Előző, ha ez megnyugtat - de ha nem nyugtat meg, akkor is mondom :) - nincs ám igazad! ;) 22L
2012. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A magasság+súly még nem mond el semmit. Ugyanezekkel a paraméterekkel lehet valaki csini is, meg nem is. Nagyon sok tényező van még, pl. súlyeloszlás, testarányok, stb. Én a 160-162 körüli magasságommal 48-50 kilósan voltam szép karcsú (nem ijesztően sovány!), most 55 kilósan némi fogyásra szorulok, vastagnak érzem a combom és pocim is van. De azért jó csajnak tartom magam mert helyes pofim van és szép cicim, kerek seggem. Időnként fel akar szedni 1-1 pasi (és van hogy kapcsolat lesz belőle, és akkor is kíván). Ezzel egyrészt azt akarom mondani, hogy 5 kiló felesleg önmagában még nem okoz ilyen problémákat, másrészt meg azt, hogy ami viszont gondot okoz ilyen téren, az az önbizalomhiány! Szóval ha te emiatt érzed magad rossz nőnek, bárki bármit mond, és kizárólag enélkül az 5 kiló nélkül éreznéd jól magad, akkor fogyózz és járj edzeni, de ne vidd túlzásba, a csontsovány deszkákat nem sok pasi szereti.
2012. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 168/57 vagyok, kb. 52 kilósan voltam jó alakú, most van felesleg. Bár akkora úgysem leszek, mint 18 évesen.


A kérdésre válaszolva a párom eléggé zavarja, mindig szóba is hozza, hogy ne egyél, mozogj, fogyj le, duci vagy.

Amikor megismerkedtünk vékony voltam, ő nyilván a pálcikákat szereti, nemrég egy ismerős csajt ledagadékhájpacnizott, én meg csak néztem, hogy miért. Tényleg nem sovány, kb. mint Christina Aguilera mostanában, viszont akkor sem dagadt.


Az exem épp az ellenkezője volt, ő akár 80 kilósra is felhizlalt volna, szerinte én pálcika voltam és a kb. 20 kilóval súlyosabb barátnőmnek volt jó alakja.

Hiába, a pasik sem egyformák.

2012. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

"A nők viszont sokkal válogatósabbak a pasik terén. (legyen jóképű, magas, izmos, humoros, őszinte)"


Ez így van.

2012. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha FELESLEG akkor egyértelműen zavar.
2012. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!