Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek olyan, hogy biztosak voltatok abban, hogy tetszetek valakinek, aztán pedig kiderült, hogy rosszul gondoltátok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkivel történt szerintem.
2017. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne is említsd!
2017. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ennek egy hatványozottan brutális verziója történt...
2017. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszabb ***** válasza:
A naivságomnak köszönhetően jó néhányszor. Nem leszek még egyszer olyan hülye...
2017. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 elmeséked mi történt?
2017. febr. 19. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szimplán csak annyi, hogy akibe 20 évvel ezelőtt "zombulásig" voltam belezúgva, de megmondani akkor nem mertem neki, pár hónapja visszatért az életembe, de csak fb-n keresztül... És most elmeséltem neki, mit váltott ki belőlem. Még ma is. A székről fordultam le, amikor azt mondta, hogy nála ugyanez volt a helyzet. Aztán pár hete találkoztunk, és kiderült, hogy ma már csak én vagyok így vele. Ő szimplán barátlistára rakott. A mostani énem már nem jön be neki.
2017. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel nincs ennyi önbizalmam, nem. :D
2017. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!