Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenről csak én tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenről csak én tehetek?

Figyelt kérdés
18 éve vagyunk együtt a férjemmel.Mostanában elég sok a vita és a feszültség közöttünk.Én belátom ha hibázom ő pedig folyton mindenért engem okol.Nem ismeri be a hibáit.Én már ettől teljesen kikészülok.Mit tegyek?
2017. febr. 19. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Statisztikailag nagyon valószínűtlen, hogy egy párkapcsolatban mindig csak az egyik fél hibázzon. A kétsoros kérdésedből ennél többet aligha lehet mondani. Keress egy barátot, barátnőt, akinek adsz a véleményére, meséld el a konkrét eseteket, és kérdezd meg, hogy szerinte ki a hibás bennük. Ha tényleg úgy van, hogy a férjed tökéletesnek hiszi magát, és mindenért téged okol, akkor ebből válás lesz. Amúgy hogy-hogy csak 18 év után jelentkezett ez a probléma?
2017. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!