Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 éves vagyok, és egy kudarc...

20 éves vagyok, és egy kudarc a szerelmi életem. Arra gondoltam, szüneteltetem pár évre a dolgot, ameddig felépítek magamnak egy jó egzisztenciát. Mekkora baromság?

Figyelt kérdés

Na szóval, mivel otthon élek, így esélytelen lenne hazavinni akárkit is. Több okból kifolyólag, ezeket nem részletezném. Neten ismerkedtem eddig, de kudarc volt az összes. Valahogy mindig elbaltázom, pedig nem nézek ki rosszul (nem saját vélemény, kaptam használható visszajelzéseket). Élőben sajnos nem tudok ismerkedni, mert nincs társaságom. (Gimi után megszakadtak a barátságaim, azóta nem sikerült új barátokra lelnem.) De mindegy is, ez a kérdés szempontjából nem releváns. Arra gondoltam, mivel hogy idén végzek el egy okj-s tanfolyamot, utána rögtön munkába állnék, és 27-28 éves koromra tudnék venni egy saját lakást. (Reális fizetéssel, fundamentával számolva). Kocsim van. Utána még van értelme elkezdeni ezt az egész ismerkedés dolgot? Vagy hagyjam a fenébe, utazgassak, csináljak király dolgokat egyedül? Ha már lesz egy tehermentes lakásom, utána bőven tudok félretenni, és nem is kéne senkire sem költeni, csak magamra. De mégis, ott van bennem, hogy azért hiányozna nagyon a szerelem érzése, a szex, az ölelések, valakihez hozzábújni. Mit tegyek? :D Ha már idáig eljutottál, érdekelne a véleményed.


Béke!


2017. jan. 26. 23:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ameddig nem lenne saját lakásom, a szüleimmel élnék, mivel csak így tudnám kispórolni a lakásra valót.
2017. jan. 26. 23:32
 2/8 TR75 ***** válasza:
Ha kimarad a kezdeti kudarcos-ismerkedéses-próbálkozós időszak, akkor 28-30 éves korodban problémák lesznek az ismerkedéssel, mert nem lesz tapasztalatod, bizonyos szokásaid kezdenek rögzülni, nem tudod majd, hogy mire hogy reagálj, még több kudarc ér és stb.
2017. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű kritikát, igazad van.

Viszont saját lakás nélkül, ki az a lány akivel lehetne közösen fizetni az albérletet? Ha ott van ezer másik akinek van lakása. :/

Szar az egész úgy ahogy van. :D

2017. jan. 26. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:

"Vagy hagyjam a fenébe, utazgassak, csináljak király dolgokat egyedül?"


Igen, hagyd a fenébe, utazgass, csinálj király dolgokat egyedül!

2017. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Na szóval, mivel otthon élek, így esélytelen lenne hazavinni akárkit is."


Que? Aztán miért esélytelen? Miért, mindenkinek van 22 évesen saját lakása, amit nem kell senkivel megosztania, a nevén van és tehermentes? Nem, ez valami fals elképzelés.

Én nem csináltam belőle gondot: előre szóltam annakidején a szüleimnek, hogy ne aggódjanak, nem lopom a cipőket, szóval ha ismeretlen cipőket látnak letéve az ajtóm elé, akkor vendégem van.


Ez olyan, mint a motorozás: veszel egy motort, hogy majd motorozol vele, de előtte fel kell újítani a blokkját. Fogod, szétszeded, nem tudod használni. Minél tovább van szétborítva, minél tovább nem húzod neki, annál inkább csökken a motiváció. Aztán végül cseszel az egészre, leadod bontóba vagy elpasszolod fillérekért.


Rövidebben: a szünetes ötlet nettó hülyeség.


30F

2017. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 eves lany vagyok, egyedul fizetek alberletet egyetem mellett, amiota veget ert a kapcsolatom (4 honapja), szerintem egyaltalan nem gaz, ha egy srac alberletben lakik. En orulnek, ha nem egyedul kene fizetnem. De hat, lehet mas lanyoknak alap, hogy a pasinak van lakasa, es nem kell fizetniuk semmiert :D
2017. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg egy tanyán élek, van 2 roncs Swiftem meg néha biciklizgetek egy sztráda hídon és még is nyomulok most egy csajnál :D
2017. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez a kerdes lehangolt.
2017. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!