Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nálam 8 évvel idősebb férfit.Találkozgatunk,csókolóztunk már le is feküdtünk egymással. Nagyon fura érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyáltalán nincsenek jó tulajdonságai az intelligenciáján kívül.Nem tetszik a stílusa sem olyan erőltetett és magát mindenkinél jobbnak tartja. Szóval gáznak tartom az egész embert. Viszont minden egyes találkozó előtt rettenetesen izgulok,minden nap lefeküdnék vele legszívesebben és hiányzik amikor nem keres. Fogalmam sincs mi ez a kettős érzet bennem vagy mi történt velem. Néha élvezem amikor lenéz,mert fejlődésre sarkall. Nem akarok vele összejönni mégis kell nekem. Nem értem :(
2017. febr. 20. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem ez a srác kell, csak örülsz hogy valaki törődik veled. itt nem a személy kell neked, hanem az érzés.
2017. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ezaz hogy nem törődik velem,mint ahogy megszoktam volna egy pasitól fura ez az egész
2017. febr. 20. 01:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesapáddal milyen volt a kapcsolatod? nem hasonlít erre a kapcsolatra?
2017. febr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vágysz a törődésre. De szerintem ebben a formában ezt hanyagold, mert csak a lábát törli beléd, te meg még jobban sérülsz, hiába nem szereted most.

Hány éves vagy? Nem így kéne fejlődnöd, hogy valaki lenéz.

2017. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!