Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek huszonévesen sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek huszonévesen sem volt még kapcsolata, az azt sugallja a férfiaknak, hogy a nő selejt és nem véletlenül van egyedül?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Van aki ilyen koráig független, és nem szeretne kapcsolatot, vagy elfoglalt is lehet. A hülyébbek lehet ezt hiszik. Ha tetszik egy lány, és még nem volt eddig kapcsolata, az nem fog akadályozni, sőt... én lennék az első. Ez az ismerkedésben nem fog visszatartani.
2017. febr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami engem mindig is erdekelt hogy bejön-e vagy sem
2017. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem tök mindegy mit sugall,ha úgy sem volt még.Úgyis attól függ kivel beszélsz, találkozol.
2017. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak azt sugallja, hanem általában így is van. Egy oka lehet még: ha a herceget várja fehér lovon, és senki sem néz ki elég jól neki a próbálkozók közül.
2017. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem csk azt suggaja,hanem így is van?20 éves nem 40!Hogy volna már selejt??Vigyük vissza a gyárba vagy adjuk el akciósan ?Nem seletj,közé sincs hozzá.Selejt az aki ilyet állít.
2017. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dráma felsőfokon! Inkább szedd össze magad!
2017. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!