Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éltetek teljesen egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éltetek teljesen egyedül? Ha igen mennyi időt, és hogyan bírtátok?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy éltetek-e teljesen egyedül már, pl egy albérletben, hogy felköltöztetek valahova, és nem volt párod, meg haverok stb, nem ismertél senkit?

Én most ebben a helyzetben vagyok, s bár próbálom lekötni a szabadidőmet, de sajnos így is túl sok időm marad agyalni.

26 vagyok, és 1 hónapja vagyok egyedül, egy tönkrement kapcsolat után jártam így.

(igen kérdeztem már itt mindenfélét aki felfedez párhuzamot)

De most az érdekel, hogy aki volt ilyen cipőben, hogyan találta meg a boldogságát egyedül?



2017. febr. 1. 07:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Egy honapot eltem egyedul ahova koltoztem nem ismertem senkit. Nagyreszt a lakasban ultem csak vasarolni mentem ki. Napi haromszor foztem takaritottam zenet halgattam filmet neztem . Akkor nem elvetem de most vissza vagxok hogy
2017. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem elveztem de most vissza vágyok hogy egyedul eljek.
2017. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

4 évig éltem egyedül, igaz fősulira jártam, de nem nagyon jártam össze esténként senkivel, s nappal is ha csavarogtam, inkább egyedül.

Életem legjobb időszaka volt, nagyon hiányzik. :(

2017. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Már vagy 2 éve élek teljesen egyedül, boldognak annyira boldog nem vagyok, de elvagyok magamnak. Szabadidőm nem sok van, sokszor örülök, hogy van egy teljes két napos hétvégém. Nem nagyon járok sehova, max.nagy ritkán egy munkatársammal beülünk valahova, aztán vagy hozzájuk nézünk fel vagy hozzám. Párkapcsolatom meg nincs vagy 10 éve, meg ilyen fejjel nem is lesz, úgy hogy a "boldogságot" a filmezésben, alkalmankénti sörözésben, vagy egyébb módon kell keresnem. Mostanában elkezdtem itthon edzeni, de felesleges ilyen levágandó és tűzbe dobandó fejjel. Az emberek közül legnagyobb utálatot saját magam iránt érzek a külsőm miatt, nem is csoda, 10-ből 9 nő úgy néz rám,mint egy leprásra.
2017. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó! Nem csodálkozom, hogy nincs senkid, hisz árad belőled az önutálat. Így mégis hogyan várod el, hogy valaki szeressen, ha te sem szereted magadat?
2017. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt albérletben éltem egyedül... huh, lakótársak között néhány hónapokat, a végén meg 2 évet teljesen egyedül, mert rájöttem, mennyivel kényelmesebb. :)

Időnként rossz volt, mikor azon kaptam magam, hogy bazz, egy hete nem szóltam senkihez, de az az igazság, hogy elég gyorsan hozzászoktam. Én rengeteget olvastam akkoriban, rákaptam az írásra is, illetve én szinte folyamatosan a gép előtt ültem. Rengeteg új hobbit találtam akkoriban (mindenféle kreatív bigyóktól kezdve a honlapszerkesztésen meg a digitális rajzoláson át egészen a totál kocka mmo-kig :D), tucatnyi fórumon, közösségben vettem részt. Ezeknek jó része azóta egyébként "valódi" barátsággá vált, sőt, a mostani páromat is akkoriban ismertem meg - bár évekig csak barátok voltunk. :)

Életem legboldogabb időszaka volt. :)

2017. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
"Kedves utolsó! Nem csodálkozom, hogy nincs senkid, hisz árad belőled az önutálat. Így mégis hogyan várod el, hogy valaki szeressen, ha te sem szereted magadat?" Az önutálatom a mások által felém mutatott visszajelzéseinek a következménye, azaz amíg úgy néznek rám,mint egy leprásra, addig nem fogom szeretni magam. Ez nem úgy megy,hogy szeretem, elfogadom magam és akkor mások is elfogadnak. Közel sincs így, ezt azok hangoztatják,akikre szépen mosolyognak az emberek. Ön magunkat való elfogadáshoz kell pozitív visszajelzés. Kíváncsi lennék,arra, ha kísérletképen elmaszkíroznának egy jóképű férfit vagy egy szép nőt, aztán pár hétig elmaszkírozott arccal kellene élniük, tapasztalva a sok negatív reakciót a külsejükkel kapcsolatban másoktól, akkor mennyire válna be náluk ez az "először fogad el önmagad" dolog. Semennyire. Az lenne,mint velem is volt anno párszor:" Nem is nézek ki annyira rosszul" Aztán rádöbbentettek,hogy de,még is annyira szarul nézek ki. Ennyit erről, az ilyen dolgokat csak az érti meg,aki átéli. Természetesen a kisérlet végén mindenki visszakapná a régi külsejét,mert lelkileg nem vagyok egy nyomorék,hogy ha nekem rossz, másnak is az legyen. Nem vagyok lelki sérült, csak sokat tapasztaltam és reálisan látom a dolgokat.
2017. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

egyet értek a 63%ossal.

sajnos mivel most nekem is lent van az önbizalmam, hasonlóképp érzek, és szinte "fáj" ha egy nő semlegesen, vagy épp szánakozó, citromba harapott arccal néz rám.

Pedig sokak szerint nem vagyok ronda. érdekes.

Bár 63as ahogy te írod neked még rosszabb. Nem tudsz picit változtatni? hajviselet, öltözködés, szakáll növesztése, vagy szoli, vagy épp megborotvalkozás stb ?


Egyébként zömében azt írtátok, hogy boldogok voltatok egyedül. Ez érdekes, hiszen jelen pillanatban még én ezt nem tudom elképzelni, hogy egyedül is boldog, és teljes lehet az életem...

2017. febr. 1. 09:35
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezért néznek rád úgy a nők.
2017. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

"Az önutálatom a mások által felém mutatott visszajelzéseinek a következménye, azaz amíg úgy néznek rám,mint egy leprásra, addig nem fogom szeretni magam."


Menthetetlen vagy, amíg ilyen a hozzáállásod. Nem azért kell szeretni magadat, mert mások szeretnek téged. Magadnak kell elérni sikereket, magaddal kell megbarátkoznod és magad miatt kell magadat szeretned. Amíg ennyire függsz másoktól, és csak akkor tudsz boldog lenni, ha mások elfogadnak, akkor elég nagy gond van a fejedben. Javaslom, hogy fordulj szakemberhez. Könnyű itt sírni, és másra fogni, hogy miért nem vagy boldog. Ezt a legkönnyebb tenni. Másra kenni a boldogtalanságodat. Amíg magadat nem szereted meg, addig mások sem fognak téged. Ez a tetves igazság. Tegyél ellene. Ha meg nem akarsz, ne itt sírj, hanem fogadd el, hogy mindenki továbbra is leprásként fog rád nézni, mert jellemtelen, gyenge ember vagy, akinek szüksége van másokra, hogy élni tudjon. Csakhogy ez nem így megy.

2017. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!