Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van "véletlen prostizás"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van "véletlen prostizás"?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom, minek nevezzem.


Adva van egy srác, késő húszas. Mosolygós, csendes, vicces, aranyos, a barátnője elmondása szerint érzelmes is. (Többször sírt előtte.)


Egyszer haverokkal elment prostizni, de állítása szerint nem akarta, és utólag nem is jött be neki az egész.


Ez a srác a barátai közt nagyon elnyomott lesz, vagy nem is tudom. Nem mer velük ellenkezni, vagy kiállni a barátnőjéért, ha bántják.


Ezért gondolnám azt, hogy igaz, amit a prostizásról mondott, hogy nem akarta, de mivel nem vagyok férfi, nem tudom. (Nem én vagyok a barátnő, a véleményemet kérdezte, de mivel nem tudom, hogy megy a prostizás, van-e akarat ellenére, így elakadtam már az elején.)


2017. febr. 20. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem történik ilyen. Amúgy a leírtak alapján ez a srác eléggé gáz, konkrétan nem a sírós rész, hanem hogy nem mer kiállni a nőjéért meg "rávették" hogy prostizzon. Én férfiként szégyellem az ilyen kis tuskókat.
2017. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak véletlen bekakilásról hallottam eddig.
2017. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Véletlen? Feldobtad a napom :D
2017. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ezeket a kérdéseket azért teszik fel itt egyesek, hogy leteszteljék mennyire szalonképesek és hihetőek a magyarázataik?
2017. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott előfordulni hasonló. A hétvégén pl. narancsos kacsát akartam csinálni, de a lapok összeragadtak, és amikor kivettem a sütőből, akkor láttam hogy dobostorta lett belőle.
2017. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Véletlen prostizás? Az milyen? Vagy akarok prostizni vagy nem. Olyan meg nincs,hogy akarata ellenére rámászik valakire egy prosti,ha meg a srác nem akarta,de a barátai kedvéért belement,akkor elég gyenge jellem.
2017. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Esetleg az véletlen prostizás, ha ismerkedsz egy lánnyal jóhiszeműen majd közli a tarifát. De onnantól, hogy az árat tudod, fizetsz a szolgáltatásaiért, tisztában vagy vele hogy mi is a szakmája, az nem véletlen.


És arról ne is beszéljünk, hogy barátnője van...

2017. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj szegény fiú! És ugyan hányszor kellett ilyen nagy áldozatot hoznia?
2017. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A véletlen prostizást csak úgy tudom elképzelni, hogy egy pasi összefekszik egy csajjal, majd az aktus végén a lány közli, hogy húszezer. És aztán jönnek a stricik, és két nagy pofonnal meggyőzik róla, hogy bizony ennek ez az ára. És akkor a pasi véletlen prostizott, pedig nem is akart. :D
2017. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas lehet ez a "férfi", a barátnője helyében páros lábbal rúgnám ki. És nem csak azért mert félre kefélt egy prostival, hanem mert abszolút nem tudnék tisztelni egy ilyen tutyimutyi embert, akinek a barátai mondják meg, hogy mit csináljon. Az ilyen nem férfi csak egy lúzer.
2017. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!