Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít az exe, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít az exe, nem tudok elszakadni tőle, mindig felhozom?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve együtt vagyunk. Azt mondja nagyon szeret. De valahogy úgy érzem nem adja teljesen önmagát. Amikor az exéről volt szó régebben, mindig azt mondta h azért szerette mert olyan volt mint ő , ellenben velem semmiben nem passzol. (Én ezt máshogy látom de mind1... )Aztán 2 hét múlva amikor épp nem veszekszünk, elfelejti és minden jó, szerinte jól megvagyunk.

Nem tagadom beleolvastam a beszélgetésébe az exével amikor az utolsókat rúgta a kapcsolatuk, elmondta neki h még senkit se szeretett ennyire, meg gyereket akar tőle stb meg így szerelmem-úgy szerelmem. Ugyanígy a csaj is....köztük láttam azt az igazi szerelmet,köztünk meg erős a szeretet,de nekem kell a szerelem is!

Néha vannak igazán romantikus pillanatai és rá se ismerek, de nekem nem mond még csak fele ilyen szépeket sem mint a másiknak. Néha azért jól esne hallani hogy fél h elveszít vagy h örül h vagyok neki.Legalább ennyi.. De semmi:/ talán eddig 4x mondta h szerelmem. Annak nagyon örültem, de aztán x hónapig semmi...a másikkal meg már így szólították egymást másodpercenként.

Tudom h mindig visszarántom őt azzal h az eszébe juttatom a másik csajt de idegesít h meg se próbál komolyabban megismerni, nem beszélget velem. Bezzeg ajándékokak mindig ad, meg odafigyel rám.

Vajon a másikkal is ilyen volt?! Mert ilyen téren nincs panaszom. Csak úgy vágynék az elsöprő szerelemre :(

A másik bajom a szex...rám lett ragasztva h én folyton csak szexelni akarok...hát az ember nyilván akar ha szereti a másikat. Ő azt mondja nem szex mániás...de amikor megismerkedtünk folyton azzal jött h az exével mennyit szexeltek, folyton szexeltek. (Az nem baj?!) Én meg látom őt 2 napot a hétből és zavarja h azalatt szexelni akarok.

Hogy...minek folyton szexelni...bezzeg a másikkal akart -.-

Viszont nem járt sokat a nagy szerelmével mert 3 hónap után elhagyta őt...so neki se felelt meg valami, hiába szerette annyira. Nálam meg azt mondja hogy már többszörösen felülmúlta önmagát minden téren, de én nem tudok elszakadni az exétől, meg nekem semmi nem elég :/

Hát ha engem is szerelmemnek szólítana meg látnám h odáig meg vissza a van értem nem szólnék egy büdös szót se.

De szerintetek van így értelme? Vagy én vagyok túl mániákus, hogy folyton hasonlítgatok. Nem láttam őket együtt.

Lehet olyat képzelek bele ami valójában nem illik rá. De mindig rácáfol... :S, tud olyan szenvedélyes lenni amilyennek hittem, meg tud olyan lenni amilyennek hittem mégis azt mondja h nem ismerem...de a végén mindig kiderül hogy csak olyan (nagyon ritkán). Csak mintha velem nem akarna olyan lenni vagy nem tudom...kínjában már megvátozna? :D


Ötlet? 25/L



2017. febr. 20. 20:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy mindig rátört a szerelem roham ha féltékeny volt valakire. De nem játszhatom ezt életem végéig, hogy csak akkor szerelmesedjen belém ha látja hogy másnak is tetszem...akkor is 2 napig, utána megint 1 hónapig semmi szenvedély.
2017. febr. 20. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:
és neked ez így megfelel, hogy szamár vagy a ló helyett?
2017. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Téged nem szeret annyira, mint a másik lányt.
2017. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy ha akkor velem találkozik akkor engem szeretett volna úgy. Mert sokáig nem volt senkije és örült h tartozik valakihez...csak hát ráfázott, de engem sokkal többre tart. És meg is becsül. Csak most nem volt olyan magányos és ezért nem érzi azt az elsöprő szerelmet....nem tudom...létezik ilyen ? :S
2017. febr. 20. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Saját sztorit tudok írni. Barátom meg az exe kb semmiben nem hasonlítottak, de barátom szerette őt, ő soha nem szakított volna, végül a lány lépett le, kilenc hónapot jártak. Mi már az ismerkedés fázisában észrevettük mennyi közös van bennünk, nekem is azt mondja hogy én vagyok neki az igazi, 2,5 éve vagyunk együtt. Sajnálom hogy ez ennyire fáj neked, de ha egy év után nem tekint rád úgy mint anno az exére három hónap után akkor nincs mit tenni :( tudom hogy szereted a barátod, de megérdemled hogy olyannal legyél, akinek te vagy az igazi!
2017. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam az van h valahol az első barátnője és a legutóbbi között állok félúton ...vagy ahogy mondta 10-es skálán 7-esen áll szerelem ügyileg. Meg néha rájön csak aztán ha megkérdem h utána miért nem olyan 2 hétig akkor megsértődig. Hogy pont azért nem mutatja mert utána folyton azt fogom követelni hogy 100%-osan szeressen aztán meg hisztizek ha véletlenül egyszer fáradtabb vagy valami és visszavesz :/ És ezt nem akarja. Viszont mindent megjegyez, tudja mit szeretek, én alig tudok róla valamit....ő tök jó ajándékokat talál ki nekem én meg egyszerűen tanácstalan vagyok...neki nem kell semmi...pedig tényleg próbálkozom, ő meg mindent vesz nekem. Jó mondjuk én mindennek örülök, so ilyen téren rugalmas vagyok...nehéz mellé lőni :D
2017. febr. 20. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm van akik pont abba a legszerelmesebbek akivel semmiben nem passzolnak :/ Lehet mégiscsak a szexben van valami :DD
2017. febr. 20. 21:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Mind1 lehet olyan volt a kisugárzása én meg egy unalmas sz*r vagyok :D Pedig ő is csak ideig-óráig izgalmas... Én mégis odáig vagyok érte....Hát ez van... :/
2017. febr. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!