Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ebben a helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hónapja ismerkedtem meg, elég sokszor találkoztunk már, minden nap beszélünk elég sokat, viszont ő 100 km-re lakik tőlem. Neki a távkapcsolat nem fekszik ezért nem fordul komolyra a kapcsolatunk, pedig jóval többet érzünk egymást iránt, mint barátság és eléggé szenvedünk. A legutolsó találkozásunk után feljött a szex, mint téma... és azóta úgymondd, nem nyugszunk. Megbeszéltük, hogy egyszer úgyis lefekszünk egymással, mert kívánjuk egymást. Viszont nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet ebben az esetben, főleg hogy érzelmek is vannak ebben a "kapcsolatban". Eléggé félek attól, hogy utána nagyon rossz lesz nekem és mégjobban bele szeretek a srácba. De már az is megfordult a fejemben, hogy lehet utána lenyugodnánk, hogy szexeltünk egymással. Soha nem volt nekem még egyéjszakás kalandom és a srácnak sem.

Igazából én már szerelmes is vagyok belé, ezt meg is mondtam neki, amikor szóbakerült a szex, mondta, hogy ő is többet érez irántam és ha egy városban laknánk akkor persze, hogy komoly kapcsolatot szeretne.

22 évesek vagyunk.

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen akkor mit csináltatok? Köszönöm előre is a válaszokat/tanácsokat!


2017. febr. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 100 km nem annyira sok. Ismerek olyat, aki naponta ennyi utat tesz meg a munkahelyére, meg még egyszer ennyit vissza.

Ha mindketten szeretitek egymást, akkor miért nem akar a srác belemenni? Ha távkapcsolat is lenne belőle, teljesen ki lehet bírni, főleg ilyen "kis" távolsággal, és rendszeres találkozással. Ha nem csak arra a dologra kelletek egymásnak, és komoly kapcsolat lenne belőle, később akár össze is költözhettek.

Addig pedig nem vészes, én 2 éve vagyok együtt a barátommal, és 200 km van köztünk, úgyhogy tapasztalatból mondom, nem ez fogja befolyásolni egy kapcsolat működését.

2017. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, én ezt fel is hoztam neki, de valahogy ő nem hajlik a dologra.. ígyis annyira nehézkes volt találkoznunk mindig, mivel csak hétvégén tudunk/tudnánk találkozni, mert folyamat délután melózik én meg sulizok még és hiába "csak" 100km 2 átszállással tudjuk azt megoldani, hogy egyik városból a másikba, és az átszállások közt is 1-2 órát kell várni és ez így kicsit nehezkessé teszi a dolgot..
2017. febr. 20. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarja, nem veszi komolyan, akkor mindenre van kifogás. Nálunk csak a párom tud utazni hozzám, hajnal fél 4-kor felkel, elindul, 8-ra ér ide, este 6-kor hazaindul, éjfél után ér haza. Komolyan gondolja, és soha nem volt problémája az eljövetellel.
2017. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből max szex lesz a részéről többre ne nagyon számíts szerintem.Legyél ezzel tisztában és tisztázd magadban így is akarod-e.Könnyen lehet utána el is fogtok távolodni egymástól barátilag.
2017. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!