Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom reggel óta nem ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom reggel óta nem ír, pedig Messengeren online van és mindig szokott írni. Most mi van?

Figyelt kérdés
Van köztünk 100km távolság, csak hétvégén vagyunk együtt, így egész nap Messengeren szoktunk írni és kb. 3 napja mindig csak én írok neki és olyan rossz, én is vágyom arra hogy írjon nekem ő először (mert amúgy szokott, az arányok egyformák)... És az egyik barátnőm írta hogy írt neki vmit az insta mystoryjára, szóval online van, aktív a neten... nekem miért nem képes írni egy sziát? És nem akarom neki megmondnai h szenvedek mert akkor hisztisnek tűnnék, úgy mint a Ti szemetekben... 🙁

2017. febr. 21. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
:D
2017. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan mondom ez legyen a legnagyobb bajod az életben, és akkor iszonyú boldog életed lesz...te jó ég, azért ez már súlyos...
2017. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

bárcsak ilyen problémáim lennének a legnagyobbak az életben bárcsak :)

26/F

2017. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Helyes a meglátásod (utolso mondat).
2017. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha te írsz neki? A barátommal mi is távkapcsolatban vagyunk, mégsem volt ebből hiszti soha, hiszenteljeden felesleges... Már ne is haragudj, de szerintem ennél nagyobb bajok is vannak az életben.
2017. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg tőle, bas­zki. Rosszul vagyok ettől a passzivitástól, attól, hogy szenvedsz, de nem kérdezel...
2017. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Erre van a "Tini kategoria", tele "instamystory"-kal, es egyeb hatalmas problemakkal. A felnottek dolgoznak.
2017. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a vilag kozeppontja ..neked nincs rajta kivul eleted ? :/
2017. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Már rettentő unalmas, hogy minden napra minimum 1 olyan kérdés jut, hogy nem válaszolnak pár órán belül, pedig online van.

Kibaxott ideges lennék, ha valaki ezt figyelné és ezzel zaklatna. Igen, hiszti vagy.


N.

2017. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Azért szerintem meg lehet érteni. Ő kezdeményez mindig, a barátja soha. Nem azt mondom hogy egész nap egymáson kell lógni de nekem is eszembe jutna, hogy komolyan egyszer sem jutok az eszébe? Ha én nem írnék napokig nem beszélnénk ? Szoval nem kell egyböl lehurrogni.

Én is írok a barátnömnek egy jó reggeltet, ha épp külön aludtunk és jól esik hogy amikor ő kel fel előbb akkor ő ír előbb. Ettől még nem lógunk egymás nyakán egész nap meg abból sincs soha vita ha egyikünk nem válaszol órákig mert tudjuk hogy biztos dolga van. De szerintem jogos elvárás hogy ne csak az egyik fél érdeklődjön már állandóan.

2017. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!