Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom reggel óta nem ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom reggel óta nem ír, pedig Messengeren online van és mindig szokott írni. Most mi van?

Figyelt kérdés
Van köztünk 100km távolság, csak hétvégén vagyunk együtt, így egész nap Messengeren szoktunk írni és kb. 3 napja mindig csak én írok neki és olyan rossz, én is vágyom arra hogy írjon nekem ő először (mert amúgy szokott, az arányok egyformák)... És az egyik barátnőm írta hogy írt neki vmit az insta mystoryjára, szóval online van, aktív a neten... nekem miért nem képes írni egy sziát? És nem akarom neki megmondnai h szenvedek mert akkor hisztisnek tűnnék, úgy mint a Ti szemetekben... 🙁

2017. febr. 21. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább a 'tini párkapcsolatok' kategória...
2017. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy online van, de valami gáz van, ami most idegesíti, így most nem akar mély beszélgetésbe bonyolódni, csak néz ki a fejéből, olvasgat, lájkolgat. Majd ír, ha akar.


Meg aztán attól, hogy nem ír, még gondolhat rád. Múltkor a párom kiakadt, hogy milyen kevés lájkot kapott a képe (ő festette). Nekem akkor esett le, hogy mióta kirakta, én sokszor megnéztem a képet, aztán le is mentettem, de nem lájkoltam be! Szóval simán gondolhatja, hogy szarok rá..

Írjál neki valami vicces sztorit, nem számonkérést.

2017. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"A barátom reggel óta nem ír, pedig Messengeren online van és mindig szokott írni. Most mi van?"


Az van, hogy MOST nem ír. Pedig fenn van a neten.

És hát igen, ezt te is tudod.

Igen, mi is ennyit tudunk.

2017. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:
Én egyáltalán nem értem az ilyen kérdéseket. Reálisan végiggondolva mégis milyen választ vársz erre idegenektől?
2017. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert szerintem agyfasz# kap már tőled ,hogy állandóan rongállod.
2017. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz aggódni.Lehet talált egy nem IQ-hiányos nőt.
2017. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!