Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ha valaki pl a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ha valaki pl a szex kapcsolatáról ír mindenki írja neki h csak hasznal, ne reménykedj. ürítésre jó vagy. Miért vagytok ennyire negatívok?

Figyelt kérdés
Ez irigység, vagy gonoszság vagy miért nem tudtok pozitív kommenteket irni?
2016. dec. 30. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az esetek nagy részében tényleg így van,a legtöbb nő meg reménykedik meg bebeszéli magának hogy lehet több
2016. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 2017 lesz és komolyan emberek azt hiszik, hogy a nő nem élvezi ugyanúgy a szexet. Nő is vágyhat ugyanúgy csak kielégülésre, anélkül hogy kötődne és belebonyolódna egy kapcsolatba. A férfi használja a nőt és a nő is a férfit, kölcsönösen, használják egymás testét és amíg mindkét vagy több fél élvezi semmi gond nincs ebben. A férfinek egy ürítésre kell,a nőnek meg pár orgazmusra, ugyanaz a kettő. Ez nem azt jelenti, hogy csak erre jók, a partnernek erre felelnek meg. És mi a gond ezzel? Semmi.
2016. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem is volt időszak amikor csak szex kellet...szerintem nincs evvel gond!

Ha meg van ehhez megfelelő partner...akivel még kan némi szimpátia akkor még a szex is sokkal élvezetesebb!

2016. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt általában olyanoknak írják, aki olyan kérdéseket tesz fel, hogy megölel, vajon többet érez irántam? Csókolózunk, vajon többet érez irántam? Megkérdezi, hogy milyen volt a napom, vajon többet érez irántam?

Ha valaki leírja, hogy volt már szexkapcsolata vagy van és mi hogy működik, akkor senki nem fogja ezt leírni neki, mint amiket te felsoroltál. Ezt azoknak szokták írni, aki többet lát bele a szexkapcsolatába, mint ami valójában van. És akkor igen, sokan szembesítik az adott kérdezőt, hogy vannak férfiak, akik igen, szexkapcsolatban is csókolóznak, megkérdezik, hogy milyen volt a másik napja, vagy éppen szex után összebújik a másikkal, mert attól, hogy csak szexet akar még nem egy érzéketlen ember, de ettől függetlenül ne reménykedjen az illető, mert ez még nem jelenti azt, hogy szerelmes lenne a másik, vagy többet akarna. Csak egyesek ezt nyersebben fogalmazzák meg. Szóval nem gonoszság és nem irigység, csak nyersen megfogalmazott szembesítés a valósággal.

2016. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert így van a férfiaknak nincsenek érzéseik. Csak a szexre használják a nőt.

Amúgy meg minek vágsz bele szexkapcsolatba,ha úgysem tudod magad tartani??!!

Ostoba

2016. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es jol leirta.


Pontosan azert, mert a not meg mindig nem tartjak egyenrangunak egy ferfival. A ferfi "kihasznalja" a szegeny, elesett not. Persze... Arra nem is gondolnak, hogy a no is ugymond "kihasznalja" a szegeny elhanyagolt apukat, akinek olyan majdnem teste van, mint egy cimplapfiunak, csupa izom, erotol dagado, edzett, raadasul meg helyes is, szeles alkapocs, kek szemek, borosta, cuki orr, szep mosoly. A farka meg olyan lesz, mint egy tenyeszbikae, csak fel kell eleszteni a sokevnyi elhanyagolas utan es 10 perc alatt a csucsra juttat, aztan neha meg egyszer a csucsra jarat.


Hogyne hasznalnam ki a lehetoseget erre???

2016. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ír ilyen becsmérlő kommenteket, aki még nem volt jó szexkapcsolatban. Nekem fél évig tartott egy, nem aláztuk egymást, ha úgy vesszük kölcsönösen segítettünk egymáson akkor, amikor mindkettőnknek szüksége volt rá. Egyikünk sem érzett többet a másik iránt, persze azért alapvető szimpátia volt, de nem néztük le egymást. Pont emiatt remekül működött. 33/N
2016. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!