Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimegyek az utcára, szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimegyek az utcára, szórakozóhelyre kávézóba, miért látok egyforma férfiakat?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan haj, ugyanaz az öltözködési stílus. Rengetek pasi sokkal dögösebben is nézhetne ki pl, hosszabb, kócosabb, de ápolt haj,borosta, vagy a vállat, mellkast kiemelő ruházat, vagy egy hanyagul felvett ing. Nem is tudják, hogy mennyire tetszene ez nekünk:)

2017. febr. 22. 12:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na de pont felnőtt emberek válaszolgatnak itt nekem. Az a baj, hogy az egyszerűbbek:)
2017. febr. 22. 13:37
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne beszélj többes számban, engem undorít pasitól a cicivillantás.
2017. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Egy "hanyagul felvett ing"-hez megfelelo egyeniseg is kell...
2017. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha buzzantó lennék, de én is azt látom utazgatás, közlekedés közben, hogy rengeteg a tucatfrizurás, tucatborostás, fullcapes, télen is napszemüvegben járó fazon. Ez a globalizáció és az uniformizálódás (van-e egyáltalán ilyen szó? na mindegy) átka, kb. mindenki "menő" akar lenni, mert a tucatnők erre buknak. Nekem pl. normális - legalábbis a magam mércéje szerint normális - hajam van, rövid, de nincs oldalt teljesen leborotválva, meg nincs felül meghagyva egy pamacs, mint a janicsároknak, mégse nagyon néznek meg a nők. :) Jó, nem vagyok Brad Pitt, de talán Kékfény Erzsike sem, és talán nem öltözködöm különlegesen, de furcsa mód nem nagyon foglalkozik velem senki.
2017. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerű kérdésre egyszerű válasz jár....Ha ez neked probléma...nem tudom ki az egyszerűbb.
2017. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Na várjál kérdező. Ha van egy véleményem a te témáddal kapcsolatban, amire kíváncsi vagy, hogy mégis miért látsz hasonló stílust képviselő embereket a szemecskéddel, majd én leszek a hibás, ha leírom a véleményem? Te kérdeztél, aki szeretne válaszol...Te is olyan ember vagy, aki lesz@rja más mit gondol, csak a te véleményed a fontos? Jó inkább ne válaszolj. 6-os voltam.
2017. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%
A krdezőnek ez azért tűnik.fel mert jobb dolga sincs mint fel le sétálni a varosba es idegenek külsejét kritizálni.A masik egyetértőnek meg:eljön még az a nap amikor egy mindkét oldalon felnyírt szövetkabátos kis borostás pasinak is örülnél.Egyébként nem hangzik ez.olyan szörnyen ahogy leírtad a külsejét.
2017. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran azt hiszem messziről, hogy egy-egy ismerős jön szembe mert annyira ugyanazok a szabásvonalak, színek, anyagok, hajviseletek.


De ez szerintem minden korban így volt.

2017. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én ezért a nézésük meg a járásuk segítségével különböztetem meg az embereket. :D

30/f

2017. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1. Az én külsőm menthetetlen

2. Még ha volna is egy stílus ami bejönne egy nőnek, az biztos olyan lenne ami nekem nem tetszik és rosszul érezném magam.

3. A rövid haj nekem kényelmesebb, nem áll jól, de legalább nincs útban.

4. Utálok ruhákat vásárolni.

27F

2017. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!