Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimegyek az utcára, szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimegyek az utcára, szórakozóhelyre kávézóba, miért látok egyforma férfiakat?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan haj, ugyanaz az öltözködési stílus. Rengetek pasi sokkal dögösebben is nézhetne ki pl, hosszabb, kócosabb, de ápolt haj,borosta, vagy a vállat, mellkast kiemelő ruházat, vagy egy hanyagul felvett ing. Nem is tudják, hogy mennyire tetszene ez nekünk:)

2017. febr. 22. 12:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom annyira nekem férfiként ez még nem tűnt fel.


Én:

Fekete rövid haj (1-3cm) plussz borosta.

Jól állna a picit hosszabb haj is, zselével (egyszer próbáltam) Viszont nem vagyok ilyen zselés műmájer, ezért ezt nem erőltetem.

Vállam széles álltalában olyan felsőket veszek amik ezt kiemelik (szín, méret, szabás) . Inget ritkán veszek fel. Szinekben a sötét fekete, piros, narancs, neonkék....rikító összeállítások, főleg sportos minőségi cuccok (nem suhogós naci és társaik...). Cipőből is feltűnőbb színű, vagy egy rikító színű fűző is jól feldob egy egyszerűbb cipőt.


De most hogy jobban elgondolkodok én meg inkább nőknél látom ezt a dolgot. Szürke, fekete kabát például minden második nőn.

Valószínűleg a férfiakat én annyira nem vizslatom :)

2017. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!