Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még valódi nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még valódi nők? Olyan nők, akik nem várják el egy férfitől, hogy magas fizetése legyen, élsportoló legyen, menő legyen, legyenek komoly üzleti kapcsolatai és még sorolhatnám.

Figyelt kérdés
Vannak még olyan nők,akik az érzelmeket részesítik előnyben,nem pedig a külsőségeket?
2010. máj. 9. 11:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%

Bocs, ha kiábrándítalak, vagy akármelyik nőt megbántom, de a nőket nem az érzelmek érdeklik, és nem is a külsőségek, hanem hogy ki mered-e mondani nekik azt ( ízlésesen, de egyértelműen ) hogy meg akarod őket d*gni.

Remélem segítettem.

2010. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
2%
természetesen... a bányarémek és a sertések
2010. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Én még olyannal nem találkoztam akinek ilyen elvárásai lettek volna... úgy látszik te rossz nőket fogtál ki eddig.
2010. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
én ilyen vagyok, nagyon is az érzelmeket részesíteném előnyben, viszont kb, a fenti kategória vagyok nőben (versenysportot azért már abbahagytam pár éve), így a pasik rám se néznek, nem nagyon vágynak az emberek komolyabb, érzelmekkel teli kapcsolatra. szóval ez a másik oldal. nyilván mindenki megtalálná a párját, mert a férfiak ezért nyavalyognak, a nők azért, de valahogy ez a két kategória sosem találkozik. ki tudja miért. 32/N.
2010. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen léteznek, de ők általában szerelmesek vagy csalódottak.

Számomra sosem volt fontos sem a pénz, se a kapcsolatok, a kinézet is csak épen annyira hogy undorodjak tőle, az pedig kritikusan alacsony ponton van.

Ez egy téves feltételezés, hiszen éppen annyi normális nő van mint normális pasi, és a normális mindig nézőpont kérdése marad. Lehet hogy én harminc emberből 29-nek megfelelek, a harmincadiknak meg csak egy hülye p*na maradok.

Szóval kitartás. vannak még nők, esetleg rossz ehlyen keresed, vagy peches vagy...De majd megtalálod és akkor megérted amit írtam:) Addig epdig optimizmus, valamikor felfelé is kell ívelnie az élet színvonalának :D

2010. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

A legutolsónak:

Miért hagytad abba a versenysportot? Eddig a komolyabb pasikat le se sz@rtad, de most jól jönnének mi?

2010. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Igen vannak, pl. én eddig sosem részesítettem előnybe a külsőt, meg amiket leírtál és voltak elég nyomi barátaim, és képzeld pont hogy ők dobtak engem, pedig én nem vagyok rossz csaj. De szerencsére most helyes barátom van:)
2010. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11:54 te miről beszélsz? talán nem olvastad, amit írtam. a versenysportot meg sérülés miatt hagytam abba, de ennek mi köze ehhez? nyilván nagyon befolyásolja, hogy milyen pasik érdekelnek. de nem a pasik nem érdekelnek engem, hanem fordítva.
2010. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Igen léteznek, csak rossz helyen keresel.

Egyetemista vagyok, saját jövedelmem nincs, csak nyáron, amikor van időm dolgozni. Családom szegény, de mindent megtesznek, hogy támogassanak. Nem nézek ki jól. Mivel A pénz meg a külső adottságok háttérbe szorulnak, ezért marad az egyéniség, amivel hódítani tudok, és lám, működik. Barátnőm pont ideillik, és nem, nem csúnya, és nem is sertés. Sok irigyem van.

2010. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Léteznek. Engem egyáltalán nem érdekel a párom fizetése.Egyedül az zavarna, ha párom nem dolgozna. És nem azért mert nem talál munkát, hanem azért mert nem akar.

Az meg végkép nem érdekel, hogy menő legyen. A lényeg az, hogy szeressen és én is őt.

2010. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!