Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra a tökéletes otthon és család amit soha nem hagynatok el senkiert és semmiért?

Figyelt kérdés
Pár mondatban leirnatok?
2017. febr. 22. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Egyedül vagyok, és rengeteg pénzem van.
2017. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszabb ***** válasza:
21%
Jelen pillanatban egyre tökéletesedik az otthonom és nincs családom. Kezdem lassan úgy érezni, hogy ide lassan nő (mint barátnő) be ne tegye a lábát, mert mindent összeszarna azonnal. Az én ízlésemnek, stílusomnak, komfortérzetemnek, érdeklődési köreimnek megfelelő hajlék. Család? A víz ver tőle. Szóval nekem így tökéletes!
2017. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy nagy faház, olyasmi, amit a kanadai építészek csinálnak valamelyik műsorban. Valami vízhez közel legyen, esetleg a hegyekben. Benne kandalló, de klíma is nyárra. Legalább 2 gyerek és egy szerető feleség, aki mindamellett, hogy a szeretőm, a legjobb barátom is. Harmonikus, nyugis otthon, de hamar felpezsdíthető hangulattal, amikor együtt a család, barátok, kertipartyk, koktélestek, kirándulások stb. által. Bírnám.
2017. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valami kis lakájos kuckó, pont csak akkora, amekkora nekem kell, egy kis hálóval, számítógéppel, meg kis konyhával fürdőszobával. Berendezném magamnak hangulatosan, és ott élnék egymagam, a saját életemet, azt csinálnám, amihez éppen kedvem van, néha felszednék csajokat egy éjszakára. Vagy találnék magam mellé egy barátnőt, aki a lelki társam, és hasonlóan gondolkozik mint én (de ilyen nincs..), és vele élnék kettesben, család, gyerek szóba se jöhet.
2017. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tanya toval hatalmas terulettel sok pitbullal..szereto feleseg bujos huseges jol főz...33f
2017. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elhagyni? Ha nincs rá súlyos ok ,sose tettem ilyet. Nem kell ahhoz tökéletes párkapcsolat, meg család, hogy csak akkor ne hagyjak el valakit...


Hogy milyen számomra a tökéletes család? Van legalább egy gyermek, ezen felül jóindulatú ember volna a feleségem, ha volna és meg van legalább alap szinten a testi-lelki vonzódás. Ezen felül nem fenyeget minket se az éhhalál, se elektromos áramhiány, se víz hiány. Mondjuk egy erdei forrás mellett, napkollektorral és napelemekkel ez esélyesen megoldva.


Nekem ennyi már tökéletesen elég volna.


Vagy inkább arról szól a kérdés, hogy mi az idea? Hogy írjam körül, számomra mi a "luxus", a csúcs, a tökély? (Bár olyan sokban az se térne el a fent általam írtaktól egyébként.)

2017. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem tökéletes, ami van.

Meleg, otthonos, ahol mindenki nagyon szereti egymást.

Ketten lakunk, még egy kis ideig :) Ha már hárman, elköltöznénk kertes házba, na, akkor tényleg tökéletes lesz minden.

2017. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányt aki évek óta tetszik elvenném feleségül, 2-3 gyerek, állandó veszekedés nélkül élni a külvárosban és saját vállalkozásban dolgozni amit szeretek.
2017. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egye penész, írok a plusszokról is még, úgy döntöttem. De csak ami hirtelen eszembe jut:


az volna az igazi az imént említetteken felül, ha érzelmileg és intellektuálisan kölcsönösen inspirálnánk egymást a leendő párommal. Ehhez tehát az kell, hogy az ő tudata is legyen kellően nyitott, rugalmas, befogadó.


És vegetáriánus legyen ő is, meg a gyerekünket is így nevelnénk. (Egyre több példa van rá, és áldásos, jól működő hozzáállás)


Legyen anyának való a lehetséges feleségem, szeresse ő is a (kis)gyermekeket és legyen neki is érzéke a nevelésükhöz, gondozásukhoz.


Esetleg mindez félnomád élettel egybekötve.

2017. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6 és 9 -et írtam én.
2017. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!