Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavar? A párom sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar? A párom sosincs itthon.

Figyelt kérdés

a párom folyton odavan, vagy dolgozik, vagy rokonozik, hétvégén is, mindig este jön. Nemrég költöztünk ide, még nem nagyon vannak ismerőseim, ráadásul most ismerkedni se tudok mert mindenki odavan, csak pár suhanc kínlódik a motorjával egész nap.

Járok társaságba, lőni, szóval nem a páromra várok mindig.

De szeretnék végre programokat vele. Nem lenne baj ha néha elmegy, én is járok ide-oda, de ez, hogy sosincs velem, zavar nagyon. Beszéltem vele, de mindig a pénzre fogja (én is dolgozom, jól keresünk, nincsenek anyagi gondjaink).

Ti mit gondoltok?



2016. szept. 10. 11:55
 1/4 Dreamer88 ***** válasza:

Le kellene ulnotok es komolyan elbeszelgetni.

Vagy vigyen magaval ezekre a programokra vagy szanjon rad is idot.


Ha nincs ideje a kapcsolatra akkor minek a kapcsolat?

2016. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én főleg kettesben szeretnék vele lenni (volt pár komoly gondunk nemrég, és még mindig nem az igazi a kapcsolatunk).
2016. szept. 10. 12:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat...
2016. szept. 10. 14:41
 4/4 Dreamer88 ***** válasza:

Sajnálom hogy ezt mondom, de el kellene gondolkodni hogy miért is vagy vele ha látszólag nem törődik veled.


Ha gondolod privátban szívesen elbeszélgetek veled erről.

2016. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!