Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves lányoknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves lányoknak tényleg szimpatikus, ha (jó, nyilván nem idős bányarémnek, hanem fiatalosnak kinéző jobb képű) 10-15 évvel idősebb pasinak tetszettek meg?

Figyelt kérdés
Legalábbis ezt lehet olvasni mostanában pár helyen, itt is.

2017. febr. 22. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én 40-es férfi vagyok, akinek bejönnek a 20-25 éves lányok.

És azt találom, hogy szerencsére vannak olyan 20-25 éves lányok, akiknek bejönnek a 40-es pasik (és ráadásul milyen klassz lányok/nők!).

Nagyon sokaknak viszont nem jön be, de igazából ők (ilyen szempontból) nem érdekelnek. És nem problémázom azon, hogy nekik miért nem kellek. Azon sem problémázom, hogy miért nem szeret mindenki jazzkoncertre járni, így legalább nekem mindig jut jegy, ha el akarok menni.


Egyébként nem minden fiatal srác "éretlen, kifejletlen nevetséges", bár talán őket lehet jobban észrevenni.

2017. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha megnézed társkeresőn, a lányok túlnyomó többsége a saját kora+10 évet ad meg elvárásként.
2017. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!