Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondanak a férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanak a férfiak egy nőnek olyat, hogy "vigyázz magadra, nehogy megsérülj, jó? "?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor a nő boxolni megy...
2017. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Van egy ilyen barátom, állandóan félt. Ő azért mond ilyeneket, mert ő maga retteg mindentől (betegségektől, balesetektől) és ezért a környezetében is mindenkit félt. Eleinte jólesett, de aztán nagyon durva túlzásokba esett, folyton lecseszett, hogy milyen felelőtlen vagyok és nem vigyázok magamra.

Amúgy nincs emögött semmilyen mélyebb érzelmi töltet, egyszerűen ez fakad a lényéből, ez RÓLA szól és nem rólad.

2017. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom mielott a no epp valami veszelyes dologra keszul.
2017. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt háborúba megy a nő vagy elindul megmászni a himaláját....vagy nem tudom
2017. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát én van akit féltek,és mindig mondok neki hasonlót,mikor megy hazafelé.Mert törékeny pici lány alapvetően,de őt egyáltalán nem érdekli és nem fél.

Manapság a legtöbb nő már mindent megold magának,a büszkesége fontosabb sokkal,minthogy tényleg biztonságban legyen és ott van mellette valaki.

Bármelyik női ismerősömnek felajánlottam,egyik sem fogadja el,ez van. :/

2017. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Miért sérülnél meg????? Agybeteg a pali!
2017. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mikor a nemeddel visszaélve beszólogatsz neki. :D

30/f

2017. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondtam sűrűn a nejemnek, amikor most télen minden csúszott, mint az állat. Neki persze soványmalac-vágtában kellett rohannia a buszra szokásához híven...
2017. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor frissen éleztem a késeket... Na, olyankor mindig. Vagy, ahogy mondták is: amikor csúszik minden.
2017. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor azt szeretnék, hogy a nő vigyázzon magára és ne sérüljön meg.


De most komolyan, mit akarsz ebből levezetni? Hogy már a közös lakásotokra spórol? Ne kombinálj hülyeségéken, nem érdemes!

2017. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!