Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a páromat hazatérése alkalmából?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez személyes jellegű ajándék kéne, hogy legyen, de most az egyszer semmi ötletem. Csak négy hónapja vagyunk együtt és néhány hétre kilencezer kilométer távolságra kellett utaznia a munkája miatt. Holnap hajnalban ér haza és szeretném meglepni valamivel, de semmi ötletem. (A csábító fehérnemű nyilván alap :-) )

2017. febr. 24. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szexi fehérnemű ajtónyitás biztos befutó volna, persze köntösben vagy a nélkül és néz ki hogy vannak e ott amikor bejön.

Örök emlék 100% örülni fog. :)

2017. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat, sajnos nagyon ronda vége lett a kettőnk kapcsolatának. Kiderült, hogy megcsal.
2017. febr. 26. 15:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez most komoly????

Mi történt???

Én vagyok az, akinek szintén hosszú idő utűán jött haza a párja.

2017. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!