Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy érintene titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy érintene titeket, ha egy számotokra szimpatikus pasi azt hazudná, hogy van diplomája és később kiderülne, hogy nincs?

Figyelt kérdés
Nincs diplomám, de attól függetlenül nem vagyok buta, sok minden érdekel az életben, csak kényszernek érzem a felsőoktatást. Mivel sok hülye nő azt hiszi, hogy olyan értékes a diploma, és azt hiszik, hogy akinek nincs azok nem annyira intelligensek így kamuznék egy kicsit. Társkeresőn is fent vagyok és némely csaj szűrű feltételnek beállítja azt, hogy csak diplomások írhatnak rá. Ezért képtelen voltam beállítani azt, hogy diplomás vagyok, hogy rátudjak írni. Ez megbocsájthatatlan bűn lenne vagy tovább tudnátok állni és elnézitek ezt a kis hazugságot?
2017. febr. 24. 12:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorát kellene hazudni ahhoz hogy jogosnak érezd? :)
2017. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Kuka lennél,de nem a diploma hiánya miatt,hanem mert hazudtál.Igenis nagy hazugság,mert akkor hazudni kéne a munkahelyedről is és csak göngyölítené fel a kukát.Jó,hogy ha megbízol bennem és még chat közben elmondod,hogy nincs diplomám,akkor azt mondanám oké,de ha évekig halogatnád,kuka lenne a vége.
2017. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kis hazugsag egyaltalan. Es lejon belole, hogy mar a legelejen is semmibe veszed a not, az igenyeit (tok mindegy, jogosan varja-e el a diplomat vagy sem, o igy dontott es kesz), nem tiszteled annyira sem, hogyha o nem akar valamilyen tipusu emberrel ismerkedni, akkor nem erolteted ra magadat hazugsaggal.
2017. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Most őszintén: mit remélsz egy olyan ismeretségtől, amit eleve hazugsággal kezdeményezel?... Ha valakinek okvetlenül elvárás a diploma, nálam AZ kizáró ok. Mert sokan keverik az intelligenciát a végzettséggel. Ott a diplomák állnak össze, és én helyből rühellem a sznobizmust.
2017. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság kizáró ok, nem nézném el.
2017. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Azonnal dobnám, tiltanám, stb.

Nem a diploma hiánya zavar, a páromnak sincs diplomája, mégis okos, és nagyon jól megvagyunk. A hazugságot viszont nem tudnám elnézni.

2017. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ismerkedésnél kimondottan előny volt a diploma (de azért szóba álltam olyannal is, aki nem diplomás, viszont intelligens és szereti a munkáját).

Ha azonban diplomát hazudsz azért, hogy szóbaálljanak veled, az újabb problémákat vet fel. Mert ha valaki diplomás, akkor azt is feltételezem, hogy olyan munkakörben dolgozik, ami diplomát igényel. Ha mégsem így van, akkor máris lennének vele szemben kételyeim... ahogy találkoztam is olyan emberrel, aki diplomásként végez éhbérért semmilyen végzettséget nem igénylő munkát és nem átmenetileg, amit még meg is értenék, hanem kijelentette, hogy neki ez így tökéletesen megfelel, nem tervez rajta változtatni. Akinek a diploma fontos, annak az is fontos, hogy a diplomáddal milyen munkakört töltesz be! Én sem magáért a papírért szerettem volna diplomással ismerkedni, hanem mert az jellemzően magasabb presztízsű állások betöltésére jogosít fel, plusz én igenis fel tudok nézni egy férfira amiatt, mert felelősségteljes, szellemi teljesítményt is igénylő munkát végez.

Szóval ha egyszer diplomát hazudsz magadnak, akkor azzal hazudnod kell másik állást is, nyelvvizsgát is meg még ki tudja mit, és olyan hazugságlavinában találnád magad, hogy te magad is csak pislogni tudnál utána, hogy hogy kerültél ebbe bele.

2017. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt mondana projektmanager egy nagy multinal, aztan a no meg csodalkozna, miert van mindig sultkrumpli meg olajszaga amikor talalkoznak munka utan :D
2017. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Fejes Endre: Jó estét nyár jó estét szerelem.

A végén, ha meglép megölöd?

Egy looser vagy. Nem azért mert nincs diplomád. Azért mert nem tudod elfogadni magad és hazudozol. Schulz-nak sincs még értettségije sem. Nagy szégyen Európára, nem azért mert nincs, hanem azért mert egy hülye demagóg bunkó állat. Kósának sincs diplomája. Ami nem baj, amíg meg nem szólal. Diplomád nincs, pénzed sincs. Amennyiben lenne nem foglalkoznál vele és a nők is kevésbé. Elmondasz neki három mondatot és kiderül a turpisság. Azt sem hazudhatod, hogy jó módú vagy. Nincs saját lakás. Hová viszed? Ugyan így egy diplomát sem lehet behazudni. 3 perc alatt kiderül hogy Buta vagy minthat ökör.

Hozzá?

2017. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"sok hülye nő azt hiszi, hogy olyan értékes a diploma"


És te mi vagy, ha egyrészt ezeket a hülyéket akarod felszedni, másrészt még hazudsz is nekik? Keress olyan nőt, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, bár a kérdésed alapján közel sem az a legnagyobb gond veled, hogy nincs diplomád. Ahogy előttem is mondták, hazug vagy és megbízhatatlan, akivel értelmes nő soha nem jönne össze.

2017. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!