Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeserítő a férfiak hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserítő a férfiak hozzáállása a nőkhöz. Miért csak egy bizonyos réteget vesznek észre?

Figyelt kérdés

Az oldalon megszólaló férfiak 90%-a azt hajtogatja, hogy a normális nők mind foglaltak, egyébként is nőhiány van, még a rusnyáknak is Brad Pitt kell, de válogathatnak is, mert minden nőre mindig egy tucat férfi hajt.

Én úgy látom a környezetemben, hogy nagyon sok rendes, normális lány évek óta egyedül van, nem is nagyon érdeklődik irántuk senki. Sorban állást egyáltalán nem láttam még a lányok többségénél. Messze nem kell tökéletesnek lenni, ha egy férfi ápolt és van valami elképzelése a jövőjéről, viszonylag életre való (tehát nem kell mindent a feneke alá tolni és megoldani helyette), akkor már lehet esélye, de a nemlétező választék miatt ez az igény is soknak látszik.

Lassan már élőben sincs kedvem ismerkedni, mert tartok tőle, hogy olyanokkal akadok össze, mint akik az oldalon hajtogatják ezeket, vagy még rosszabbakat (a nők csak a pénzre mennek, csak eltartatni akarják magukat, közben csalnak össze-vissza, stb.).


2017. febr. 24. 18:05
1 2 3 4 5
 11/41 Szergej55 ***** válasza:
Nők közül tényleg rengeteg van kapcsolatban, faszi részről még olyat sem könnyű találni, aki csak simán átlagos külsejű lenne előbbiek oldalán.
2017. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
61%
A környezetemben minden kicsit is normális nőnek évek óta van párja. A szingli nők közül mindnek van valami stikkje, ennek ellenére mindegyiküknél rendszeresen próbálkoznak, persze általában csak addig, amíg meg nem ismerik őket egy kicsit. Ellenben több férfit is ismerek (magamon kívül), akik értelmesek, normálisak, önállóak, adnak magukra, de egyetlen nőnek sem kellenek, mert nem néznek ki jól.
2017. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki a saját vélt vagy valós "igazságát" hajtogatja, ami abból ered, hogy mindenki meg van róla győződve hogy ő legalább átlagos, humoros, intelligens. Én anno 25 éves koromig nem találtam pasit, mert csak szexre kellettem volna, pedig komoly gondolkodású lány voltam mindig is. Elváltam, és most ugyanaz a helyzet: szexre bármikor találnék, kapcsolatra elvétve, azokkal is valami baj van. (negyvenes korosztályról beszélek) de nekem mindig sok szingli barátnőm volt, tényleg csak a nagyon szépek voltak mindig kapcsolatban.

Kérdező, ne add fel, biztosan találsz olyan normális, vonzó férfit akinek bejössz, de nem lesz könnyű. Nagyon sok megkeseredett ember van mint itt az oldalon is látod. Vagy totál átlag alatti, élhetetlen lúzer aki szerint túl válogatós vagy ha nem felel meg neked, és az fel sem merül benne, hogy bizony nem annyira jó parti...nem nem, te vagy válogatós mert nem akarsz megkeseredett nőgyűlölőt...

2017. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
45%
Alig várom, hogy lefogyjak, kikerekítsem a seggem, végre észrevegyenek a pasik, és aki csak rámnéz, azt mind elküldöm a halálba, és boldogan élek, míg meg nem halok.
2017. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
60%
A sok megkeseredett nőgyűlölő sem magától lett ilyen, hanem rájöttek,hogy hiába normálisak, ha csak egy átlagos külsőt tudnak felmutatni, le se szarják őket a nők, amíg átlag átlag Borcsáért kb. tömeg verekedések törnek ki. Ez az igazság,nem az, hogy csak a szép nők vannak kapcsolatban. Meg ez az életképtelen lúzerezés ez is mi? Én pl.nem tudom,hogy mitől lennék lúzer, van munkahelyem, van egy kis lakásom, ellátom magam, elintézem a dolgaim...nem tudom,komolyan,ja megvan! A természet sajnos csak ép egy átlagos külsővel "ajándékozott" ezért vagyok vesztes a nők szemében,amiről k..vára nem tehetek. Rajtam kívül van még egy jó pár férfi,aki így járt, ugyanezeket tapasztalja, alátámasztja, tehát nem csak kitalálom ezeket.
2017. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A legrosszabb ***** válasza:
54%
#15: Nem-nem, most jön a jó öreg "három felhasználó ír kb. 150-200 felhasználónévről, csakhogy az igazukat alátámasszák" kártya. Szomorú, hogy pont ezek nem fogják soha átérezni azt, amiről mi beszélünk.
2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek kérdezővel.


Amúgy én még nem keltem el:)És rendes vagyok,igazi kis angyalka, ha más nem is de szép hosszú lábaim vannak:D Csak velem is bizti az a baj,hogy nem babpofi,kiütök a tömegből. Mondjuk én nem szoktam ezen nyávogni.


Azok a férfiak, akik szörnyűlködnek, hogy a nők milyenek, csak a külső,csak a pénz stb.Hiz Ti se vagytok sokkal jobbak. Előadjátok, hogy rendes pasi vagyok,kedves, és mégsem találok bnőt. Persze, mert a babaarcú, szexi,gyöngyörű nők kellenek csak. De általában ők már elkeltek:))) Szívás:))Talán ha elválnak utána... Amúgy nyugi pasik, ahogy a duci, nem is a legszebb, sőt még a hajléktalannak is van pasija, úgy Ti is bármikor találhattok egy kedves, külsőre-belősre is tökéletes nőt.

2017. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
45%
Bár hozzáteszem a nők hozzáállása is igen elkeserítő tud lenni. Pl. bocsi hozzászóló, de a kikerekíted a segged és minden férfi utánad fog kúszni, de te elküldöd a sunyiba. Ennek aztán semmi értelme. Legalább is szerintem.Magaddal teszel rosszat. Előző voltam.
2017. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
40%
Már írtam nem egyszer, hogy nem csak a babaarcú nők kellenek nekünk,de mintha a falnak beszélnék. Tudod,annak idején,amikor voltam olyan hülye,hogy társkeresésre pazaroltam az időmet feleslegesen, megismerkedtem egy duci, szemüveges lánnyal, meg is volt a találkozás, utána másnap beszélgettünk neten és amikor kérdeztem,hogy hogy érezte magát, lesz e második randi, ezt írta, minden rendben volt veled, a hajad is, illatod is, jól eltudunk beszélgetni, de ő mégis ezt inkább csak baráti találkozásnak tudja be és maradjunk csak barátok, tehát nem rajtam múlt,hogy nem lett folytatás. Persze még párszor találkoztunk haveri alapon, de aztán barátja lett egy idő után,akivel,ha jól tudom még mindig kapcsolatban van. Úgy hogy megdőlt ez az elmélet,hogy csak a cicababák kellenek nekünk, ha így lenne, eleve rá sem írtam volna erre a nőre, vagy nem megyek el vele többször találkozni. De ti biztos jobban tudjátok a dolgokat, mondjuk el is hiszem, nem semmi rátermettséget, tapasztalatot, belefektetett energiát igényelhet válogatni a próbálkozó férfiak között. :)
2017. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
49%
Dehogynem lesz értelme. Lesz okuk sírni. Elegem van, hogy vagy hazug vagyok, és biztos a bálna seggemért verekednek a pasik, vagy riibanc vagyok, mert nem kell az adott pasi.
2017. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!