Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellnéd hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnéd hogy a párod kancsal? (kép)

Figyelt kérdés

Egész "szép" a szemem (egy kis jóindulattal meg sminkkel) de baromira bandzsi vagyok. A jobb szemem kissé másfelé tekint. :D


Mennyire gázos a helyzet? Megműttetnétek?

Ti szégyellnétek ezt a barátnőtökön?


24L


[link]


2017. febr. 24. 20:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
10/10 disney hercegnő:)
2017. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekként sokkal rosszabb volt a helyzet, hormonváltozáskor helyrebillent a szemgolyóm.


Hordj szemüveget vagy kontaklencsét, az alatt remélhetőleg úgysem fog látszódni.


Ezért kár lenne megműteni a szemed, aki szeret, az úgyis el fogja ezt fogadni, plusz nem is feltűnő.

2017. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Vesszek meg, lehet,hogy én vagyok a vak, vagy már sok volt a hétre az éjszakai műszak (pedig még kettő hátra van), de én egy csepp kancsalságot nem látok, ellenben nagyon szép szemed van. Oda vagyok a barna szemért. :)
2017. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan lányt,aki valóban kancsal volt, lehetett látni az eltérést aközött,hogy másfelé "néz" a két szeme. Kifelé nézett az egyik szemével.
2017. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy nézem a képet, én nem látok semmi gondot ezekkel a szemekkel.
2017. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi gond. Egy szemműtétnek azért kockázata is van. Csak azért, mert ez téged zavar én nem mennék bele.

Semmi gond nincs a szemeddel, a pasik nem fognak elkerülni ezért, ez biztos!

2017. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Van egy ismim akinek kb ugyanilyen.

Nem zavaró, nem szégyelném, sőtt talán kicsit úgymond különlegesség!

2017. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ennél azért sokkal durvább helyzetek is vannak, bár tényleg azonnal látni rajta, hogy valami nem okés.

Inkább picit olyan, mintha egy macska szeme lenne. :D


Párkapcsolatban zavarna-e? Nem tudom.. talán, de ha zavarna, akkor szimplán nem hitegetném a lányt, és össze sem jönnék vele. Annak semmi értelme nem lenne, hogy együtt vagyunk de az utcára már nem mennék ki vele, papírzacskó nélkül. Persze a te helyzeted közel sem ilyen.


Nem gázos a helyzet, nem műttetném meg!

2017. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hordj szemüveget maximum, az sokaknak szexi amúgy is. A kissé kancsal embereknek tudtommal amúgy is kissé romlott a szem, egy feles dioptriára már nyugodtan hordj szemcsit :D
2017. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Párom is az egy picit és ez a szexepile.A tied nem egy Oroszlán Szonja-szint,nyugi.
2017. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!