Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi önbizalmam, képtelen vagyok elfogadni magam, mi tévő legyek, hogy bízzak magamban?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok 0 önbizalommal. Sportolok, jól tanulok, testalkatom mondhatni csodás. De mikor meglátom nagam elkeseredek. Nem tudom elfogadni magam. Nem vagyok egy beszélgetős típus, így, ha beakarok jönni valakinek max a kinézetemet használhatom. Sokak szerint halk vagyok. Ha mondok valamit senki se hallja. A hajam sose áll úgy, ahogy szeretném. Egyik nap kezdem elfogadni, hogy nem is rossz a hajam, majd másnap tökkre megváltozik. Csináltam 100 különböző fényképet nagamról és egyik se tetszik. Sose merek véleményt nyílvánítani, tiltakozni. Próbáltam megváltozni, de valamiért nem megy. Még egy barátnőm se volt, alig van barátom. Sokszor úgy érzem szinte senki se szeret a családomon kívül. Minden nap ezzel a tudattal fekszem le. Inkább nem cselekszem semmit, nehogy kinevessenek. Akik egy kicsit is tetszenek, azokat félek megszólítani, semmit se merek. Ha nosolygok, csak még rondábbnak tűnök a tükörben. Félek máson gondolatától, és mintha ez korlátozna. Kezdek depressziós lenni. Szinte magamra se ismerek. Minden vágyam, hogy hazaérjek, ahol max a családtagjaim látnak. Csakis ott érzem nyugodtnak magam. Szüleimmel testvéreimmel nagyon eltudunk beszélni, viszont akivel nem beszélgetünk sokat, azt meg se merem szólítani. Néha azt érzem, hogy mindenki elakart távolodni tőlem. Egy-két lánnyal, akivel jóban voltam, már nem is figyelnek rám. Egyik nap mintha kedvelni meg minden másnap le se s*ar. Ekkor jövök rá, hogy egyedül vagyok. Inkább eltávolodok a külvilágtól, beülök a számítógép elé és játszom, ott nem látják milyen is vagyok. Csak ott érzem jól magam. Mit tegyek, csak, hogy magam megszeressem? (lécci, negatív kommentekre nincs szükségem, így is elég rossz a helyzetem) 16/F

2017. jan. 15. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy bánt a dolog, én is hasonló voltam régen, meg most is, egész jól nézel ki de néhány szögből meg szarul kb ezt veszem ki, igazából mondhatnám hogy ennyi idősen még legőzik valaki de baromság lenne mer én mindig arra vágytam hogy 16-17 évesen már barátnőzzek, nem tudom mi lehet a megoldás, hozd ki magadból a legtöbbet, és nézd meg mire elég.
2017. jan. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:

Van baj veled Lacko! :D

Előszöris van tini párkapcsolatok rész, oda írj legközelebb, s döntsd el, hogy 15 vagy, vagy 16.


Szerintem te is tudod, mi a szitu, olyan ember nincs akit mindenki szeret. Valaki szeretni fog es valaki nem, ez az élet rendje. Nekem az elso kapcsolatom nagyon nehezen, 18 évesen jött össze, szerintem rengetegen vannak akik ugyanebben a helyzetben vannak mint te. De ebben a korban ez a normalis, sot pont errol szól ez az időszak, kezd el keresni mi a te utad, a csajok a személyiségedbe fognak beleszeretni, ha viszont azt nem alakítod formálód, akkor 10 ev múlva is itt fogsz siránkozni, a csajoknak csak a külső számít meg a pénz. Amin elso sorban kellene javitanod, azok a barátok rész, legyen egy par legjobb barátod es sok felszínesebb baratsag. Azert mert a barátokkal tanulsz meg beszélgetni, egy barátnak nem kell bizonyítanod semmit, Max nem keresitek egymást.

2017. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 éves srác vagy, de 16F ?
2017. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs srácok elírtam a végén az 15/F akart lenni
2017. jan. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!