Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal gondolom ezt? Kilencedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal gondolom ezt? Kilencedikes vagyok, egy nagyon jónevű gimibe járok, a megye legjobb osztályába.

Figyelt kérdés

Az osztálytársam teljesen furán állnak a szex-dologhoz... Nem úgy értem, még én is szűz vagyok, és nem is szeretném elveszíteni még a szüzességem. :) De volt egy barátom, akivel az orális szexig még nem jutottunk el, szóval ilyen szintű intim kapcsolat nem alakult ki, mert nem akartam. De az osztálytársaim úgy gondolják, hogy ők házasságig nem fognak lefeküdni senkivel, és az első barátjukkal fognak összeházasodni. Nem hülyeség ez? Mondtam, hogy aztán amikor összeházasodnak, nem élték ki magukat, és akkor lesz bennük a vágy kiélni magukat, nem értettek velem egyet. Most én gondolkozok rosszul, vagy ők? Lehet, hogy valakit nagyon megszeretsz, de ha testileg nem tud kielégíteni akkor az milyen? És ha csak egy valaki az életedben, akkor nem is tudod, hogy mennyivel jobb is lehetne... Nem? Rosszul gondolkozok? Jól tanulok, nem ez a legfontosabb dolog az életemben, de sokszor úgy érzem, hogy csak nekem lenne szükségem testiségre és érzelmekre az osztályomban. Fogjam vissza magam, vagy ez normális? Olyan mintha csak nekem lennének vágyaim az egész társaságban... 16L

Nem kérek oltogatást, tényleg elmerengtem ezen.


2010. máj. 9. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Igazad van! Teljesen normálisan gondolkodsz:)
2010. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mert én is elit iskolába járok és ott mégis úgy állnak a szexhez bulihoz, mint valami közönséges k....

:( Ki érti az embeket?

18L

2010. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

végre valaki aki nem 12 és nem azon gondolkozik h a 25éves pasijával hol dugjanak -.-"


ők is biztos érdekli valamennyire ez a téma, csak lehet h gáz nekik erről beszélni.. és amúgy is ha megszeretnek valakit ilyen tini korukba.. akkor egyrészt úgy se mennek hozzá, másrészt majd akkor rájönnek,hogy nem kell tartogatni ezt a dolgot házasságig..

szerintem igazad van, én is hasonló gondolkodás módon vagyok..


16/L

2010. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*őket
2010. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem oltogatás, de tanulhatnál tőlük


ez a "kiélem magam" meg a legnagyobb néphülyítés...


"És ha csak egy valaki az életedben, akkor nem is tudod, hogy mennyivel jobb is lehetne..."

És hogy döntöd el, hogy mikor állj le a kereséssel??? mert mi van, ha azután jönne a mégjobb? vagy azután... vagy azután...

2010. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De legalább van viszonyítási alapod.
2010. máj. 9. 15:48
 7/16 anonim ***** válasza:
ja, és miközben viszonyítgatsz, elmegy az életed...
2010. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amerikában ez egyre nagyobb divat valamiért...

De hogy megmondjam a frankót, nem hinném, hogy 18 éves korukban is csak egymás kezét fogják fogdosni a pasijukkal. Szerintem nem érdemes ilyen zsákba macskát játszani!

2010. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja, 15/f
2010. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon naívak és idealisták a kedves osztálytársnők. Gyönyörű gondolat, hogy majd csak a szőke herceggel esküvő után stb. de a valóságban a dolgok sok esetben máshogy alakulnak. Ha ez a döntés erkölcsi megfontolásból lett meghozva az tiszteletre méltó, de gyanítom, hogy sokuknál csak túlzott romantikusság.


Az én értékrendemben két ember szerelmi kapcsolatának természetes velejárója, hogy testi síkon is igyekeznek örömet szerezni egymásnak meg maguknak. Nem gondolom hogy ettől bárki rossz vagy tisztátalan vagy ledér lenne. Sőt, a felnőtt embereknél teljesen termésetes, hogy szexuális késztetéseik vannak, ezeknek elfojtása frusztrációkhoz, aberrációkhoz vezethet hosszú távon.

Szóval csináljátok azt ami NEKED helyesnek tűnik, úgy ahogy jólesik, addig amíg jól esik. Ne azért mert az XY szerint az az elfogadott vagy vagány. A te tested, te érzelmeid, te értékrended, a te életed, ebbe ne szóljon már bele senki.


A mindenkivel teljesen érzelemtelenül menőzésből összefekvés már a ló túlsó oldala. Persze ha valakinek nagy az étvágya az más kérdés, de ha ezt külső nyomásra csinálja az is szánalmas.

2010. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!