Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem próbálkoznak nálam az idősebb nőket kedvelő fiúk, mert sokkal fiatalabbnak látszom a koromnál?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha szavad kérdeznem? Amúgy lehetséges, persze.
2017. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy ez az ok.

Azért ha fiatalosabb vagy is csak látni kb-ra a korodat, mert gondolom nem 1-2-3 évvel fiatalabb pasikra gondolsz.

Egyébként Te ezt hogy várod?Jársz szórakozóhelyekre, vagy ismerkedsz, vagy csak úgy várod,hogy egy fiatalabb pasi Rád találjon?

2017. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis mennyire? 45 vagy és 35-nek látszol, 40 vagy és 26-nak vagy mégis milyen szituációt képzeljünk el?

Oké, nekem is izgatja a fantáziámat, hogy egy 7-10 évvel idősebb nővel is kipróbáljam, de attól még a saját korosztályomat nem utasítom el vagy hagyom figyelmen kívül.

Főleg hogy komolyabb párkapcsolatot az utóbbinál keresnék, az első kategória csak a kíváncsiságom miatt érdekes.


Egyébként hová mész szórakozni este? :P :D


30F

2017. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3,Nem bizti. Amikor a munkahelyemre kerültem volt ott egy 23-24 éves csaj, mivel be nem állt szája, mondtam is a barátnőmnek,hogy nagyon idegesítő az a kiscsaj (én 28 voltam), mire mondja,hogy az 42 éves!Egyáltalán nem látszott/látszik rajta.


Ebből kiindulva,lehet,hogy egy olyan pasi,aki az érett,kiforrott vonások,kisugázás stb.tetszik, és ilyeneket keres az nem figyel fel rád. Próbálj komolyabban öltözködni,sminkelni,viselkedni.

Amúgy mennyi idős vagy és mennyi idős férfiakat akarsz?

2017. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!