Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy huszonéves férfi szereti a mulatós zenét, és érdekli a cigány kultúra annak ellenére, hogy nem roma?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna, ha érdekelné a kultúrájuk, a mulatós viszont borzasztóan. Én nem bírom elviselni...
2016. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Semmi, csak nem jönnék vele össze.
2016. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az az egyetlen zene amit gyűlölök. Ki lehet vele kergetni a világból. A kultúra az nem zavar.
2016. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
szeretem a mulatós zenét. biztos sok lány szereti
2016. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Felőlem azt hallgat, amit akar, amíg nem szólja le azt a zenét, amit én szeretek - amúgy az igényes cigányzenét én is szeretem (ami ugye nem egyenlő a mulatóssal). A cigány kultúra iránt én is érdeklődöm, továbbá a cigányokat általában rendkívül szórakoztatónak tartom, szóval velem valószínűleg jól járna.
2016. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
33%
Az elcigányosodás kezdeti tünete, gondolom a mulatós a jolly meg szuzi,meg kis grófó, vagy épp hasonló nagy nevek, nálunk a faluba rengeteg ilYen van, igénytelen alkoholisták, általában cigány lányok társaságát keresik, mivel magyarból is a legalja áll csak velük szóba,a cigány kis családnak meg kapóra jön a lehetőség,szép ház, a putrihoz képest, és még a gyerek tulajdona amit ráhagytak a szülei,akik már nem tudnak,vagy nem.is akarnak mit kezdeni a lezülött, egykoron nagy reményekkel megáldodd fiúkkal szemben.
2016. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem roma!

Egyébként Kolompár Ramszesznak hívják, a nagyapja teknőfaragó volt, érti a lovári nyelvet, kilenc tezsvírből áll a kiccsalád, ujjnyi vastag aranylánc lóg a nyakában, és kedvenc játéka az "itt a piros-hol a piros"?

De tényleg nem roma.

Hát perrrrrsze. :)

2016. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Mióta van a cigányoknak kultúrájuk?

(a vasazás, lomizás, drogterjesztés, lotyófuttatás, uzsorázás, rablás, gyilkosság nem számít)

2016. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!