Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem ezt vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem ezt vele, hogy végre felfogja? .

Figyelt kérdés

A párom nem fogja fel, hogy nem állok még készen az apaságra.

Mindig bepróbálkozik, van hogy direkt nem veszi be a fogamzásgátlót, és utána csodálkozik, ha ideges vagyok.

És ha mindennap rákérdezek, hogy bevette-e...

Én 23, ő 22 éves.

Nem szeretnék még babát. Úgy érzem még nem lennék jó apa.


Hogyan adjam tudtára, ha már több dologgal érveltem arra, hogy miért.?


2017. febr. 25. 19:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába írtam véletlen.
2017. febr. 25. 19:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Két módon tudod ezt vele egyértelműen tudatni.

1. Gumit húzol. Aztán biztos lehetsz benne, hogy védekeztek.

2. Én mégis inkább ezt ajánlom: szakítasz.

Ugyanis egy gyerekvállalás nagyon komoly dolog, mindenképp kettőtök közös döntése kell, hogy legyen. Ha ezt nem fogja fel, akkor ő még annyira sem áll készen a családalapításra, mint te.

Egy stabil kapcsolatot is megvisel a baba érkezése, akkor is, ha tervezték.

Egy nem tervezett gyerek, akit csak az egyik fél akar: utolsó szög a koporsóban.


Nem tudom, mi lehet az oka, hogy ilyen fiatalon ennyire be legyen sózva. Lehet, hogy téged akar magához láncolni, lehet, hogy három évig (minimum) nem akar dolgozni, vagy simán sültbolond.

Normális nő ilyet nem csinál.

2017. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen megérdemelné, hogy egyedül nevelje fel, ha nem a gyerekkel szúrnátok ki ezzel.
2017. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már 4 éve együtt vagyunk, kb fél éve ez a mániája.

Rákérdszett még augusztusba valamikor, mi lenne ha?....

Mondtam nem, mert még nem szeretném, még elakarok érni valamit, és még nem tudnék úgy gondoskodni róla.

Akkor azt mondta jó. Rá 1 hónapra kezdte el ezt a fogamzásgátló hiányolást, leszámítva ezt, rendben van közöttünk minden.

2017. febr. 25. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy így kívülről nézve, és hallgatva az érveidet nem látszik, hogy vajon mikor leszel te kész a gyerekre... Mert azt jó lenne kimondani.

Azt is tudd, hogy a nők két dologért mindenre képesek: hogy legyen gyerekük, és hogy ne legyen. Most az előbbi van. Könnyen megtörténhet, hogy lesz az a gyerek, de nem te leszel az apja, úgy értem, már nem leszel képben.

2017. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak talalgatok, de az nem lehet hogy nem direkt nem veszi be, hanem tenyleg elfelejti? Nalam is elofordult anno. Persze akkor 1 honapig mashogy is vedekeztunk. Nem lehet hogy csak benned van az hogy direkt nem veszi be mert miota megkerdezte felsz hogy megtortenik?

Szerintem uljetek le megbeszelni.

2017. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Leültünk annó, és bevallotta direkt nem vette be. Én még 3évet biztos várni szeretnék a kicsivel. Előbb biztos munkahely kell, saját ház, nem albérlet...szerintem. És remélem nem lesz más a képben. Mert én már sokmindent beleadtam ebbe a kapcsolatba a gyereken kívül.
2017. febr. 25. 21:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyereket leszámítva*
2017. febr. 25. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is légy óvatos, mert nagyon ravasz és önző tud lenni némelyik nő - mondom ezt nőként!

Szerintem se bízd rá a védekezést, mert úgy járhatsz, hogy teherbeesik és még akár a kapcsolatotok is rámegy.

Illetve tényleg fiatalok vagytok, úgyhogy a helyedben, ahogy már fentebb javasolták, megfontolnám a szakítást! Ilyennel nem lehet játszani, ebből is látszik, hogy a barátnőd még gyerekes és éretlen az anyaságra...

Jól vigyázz, mert ha egyszer besikerül, az egy életre szól!

2017. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha továbbra sem fog figyelni rám, megkell hogy fontoljam a szakítást. :/
2017. febr. 25. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!